ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Transport kibiców na mecz z Treflem Gdańsk w Łodzi

Fot. Jakub Ćmil
W sobotę 2 marca w łódzkiej Sport Arenie odbędzie się mecz PlusLigi ONICO Warszawa – Trefl Gdańsk. Miło nam poinformować, że dla zainteresowanych kibiców klub zorganizuje transport do Łodzi i z powrotem.

Mecz z Treflem Gdańsk z powodu braku dostępnych hal widowiskowo-sportowych w Warszawie i okolicach odbędzie się w Sport Arenie przy al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi. ONICO Warszawa zorganizuje jednak transport dla kibiców zainteresowanych obejrzeniem tego spotkania na żywo.

W celu zakupu biletu, na stronie sklep.onicowarszawa.pl należy zakupić specjalny voucher na przejazd do Łodzi. Kibice, którzy dokonają zakupu, otrzymają maila zwrotnego z potwierdzeniem zamówienia. Numer zamówienia należy zachować – będzie on potrzebny do wejścia do autokaru.

Cena przejazdu w obie strony to 10 zł – resztę kosztów pokrywa klub. Sprzedaż potrwa do środy 27 lutego do godz. 12:00, ale może zostać przedłużona. Odjazd zaplanowano na godz. 14:00 z Dworca Autobusowego Metro Wilanowska. Na miejscu należy szukać autobusów firmy Polonus z oznaczeniem „ONICO Warszawa”. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki kilkanaście minut przed planowanym odjazdem.

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wyjazdu z powodu niewystarczającej liczby zainteresowanych. W tym przypadku osoby, które zapłaciły za bilety, otrzymają zwrot kosztów na konto bankowe, z którego dokonany został przelew.

Minimum wypełnienia autokaru konieczne do wyjazdu to 50 procent. Jeśli nie będzie minimalnej liczby pasażerów, wówczas wyjazd danego autokaru zostanie odwołany, a o kolejności przyznawania miejsc w innych autokarach decydować będzie kolejność zaksięgowania wpłat za bilety.

Do zobaczenia w Łodzi!