ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Trener Jakub Bednaruk wyróżniony


Trener AZS Politechniki Warszawskiej - Jakub Bednaruk został wyróżniony przez Burmistrza Dzielnicy Ursynów - Piotra Guziała. Szkoleniowiec uhonorowany został za efektywną pracę w 2013 roku.


Wyróżnienie wręczone zostało w restauracji Volley Bajka podczas spotkania lokalnych środowisk sportowych, mającego na celu podsumowanie mijającego roku. - AZS Politechnika Warszawska to klub z jednym z najniższych budżetów w PlusLidze. Mimo to na boisku radzi sobie świetnie. W sezonie 2012/2013 Inżynierowie zajęli szóste miejsce w tabeli. To w dużej mierze zasługa trenera Jakuba Bednaruka - powiedział burmistrz Piotr Guział.

- Bardzo mi miło. Niespodziewałem się takiego wyróżnienia - skomentował Jakub Bednaruk. - Otrzymałem nie tylko pamiątkową statuetkę, która zajmie honorowe miejsce w moim domu, ale i prezent w postaci zestawu do gry w mini golfa. Pomysłodawca trafił idealnie, bo akurat uczę się grać w golfa - dodał z uśmiechem.

Burmistrz Dzielnicy Ursynów wyróżnił też m.in. Remigiusza Siudzińskiego - ultrakolarza, Piotra Parfianowicza - biegacza na orientację i zawodnika UNTS oraz przedstawicieli klubów sportowych działających na Ursynowie.


Fot. Nikola Jennek, www.ursynow.pl