ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Trener Jakub Bednaruk zostaje w Politechnice


Drużynę AZS Politechniki Warszawskiej wciąż prowadzić będzie Jakub Bednaruk. Charyzmatyczny trener podpisał nową, dwuletnią umowę.


- Będziecie męczyć się ze mną jeszcze co najmniej dwa sezony - śmiał się szkoleniowiec tuż po parafowaniu kontraktu. - Cieszę się, że zarząd klubu darzy mnie zaufaniem, dzięki czemu będę mógł dalej pracować w Warszawie - skomentował. - Nie mogę obiecać zwycięstw, zapewniam jednak, że zespół wciąż będzie zapewniał kibicom wiele emocji. Już dziś zapraszam na nasze mecze - powiedział.

Z podpisania nowej umowy zadowolona jest także prezes Jolanta Dolecka. - Trener Bednaruk wykonał w Warszawie kawał dobrej roboty. Bardzo podobają mi się wyniki jego pracy - stwierdziła. - Stawiamy na młodzież, a zajęcie wysokiego miejsca w lidze w niedoświadczonymi zawodnikami w składzie jest naprawdę trudne. Jakub Bednaruk tego dokonał, i to nie raz. Liczę, że kolejne dwa lata będą równie owocne - dodała.

Jakub Bednaruk ma trzydzieści osiem lat. Pierwszym trenerem AZS Politechniki Warszawskiej jest od 2012 roku. Inżynierowie pod jego wodzą dwukrotnie zajęli szóste miejsce w PlusLidze (w sezonach 2012/2013 i 2013/2014). Grali przy tym bardzo odważnie i efektownie, dzięki czemu zjednali sobie sympatię kibiców w całej Polsce.


Fot.: Tomasz Adamaszek