ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Łuczniczką Bydgoszcz

W pierwszym meczu PlusLigi w 2018 roku siatkarze ONICO Warszawa podejmą przed własną publicznością Łuczniczkę Bydgoszcz. Spotkanie odbędzie się w sobotę 6 stycznia o godzinie 14:45 w warszawskiej hali COS Torwar. 

Kup bilet.

ONICO Warszawa w znakomitym stylu zakończyło poprzedni rok. Po zwycięstwie przed własną publicznością nad Cerrad Czarnymi Radom warszawianie awansowali na 3. miejsce tabeli PlusLigi. Dzięki wysokiej lokacie w ligowych rozgrywkach w losowaniu ćwierćfinałowych par Pucharu Polski ekipa Stephane'a Antigi znalazła się w gronie czterech rozstawionych drużyn. ONICO Warszawa trafiło na Jastrzębski Węgiel, z którym zmierzy się już 10 stycznia w hali COS Torwar. Stawką spotkania będzie awans do Final Four Pucharu Polski, które odbędzie się w dniach 27-28 stycznia we Wrocławiu. W pierwszym meczu 2018 roku drużyna z Warszawy podejmie przed własną publicznością Łuczniczkę Bydgoszcz. W meczu pierwszej kolejki sezonu 2017/2018 ONICO pokonało bydgoszczan 3:0 (25:22, 25:18, 25:18), a MVP spotkania został Wojciech Włodarczyk. Aktualnym trenerem Łuczniczki Bydgoszcz jest Jakub Bednaruk, były trener warszawian. W kwietniu jego miejsce zajął aktualny trener ONICO, Stephane Antiga. Podczas oficjalnej konferencji prasowej Bednaruk zapowiadał, że spotkania rozgrywane w Warszawie będą dla niego wyjątkowo istotne, ponieważ to właśnie w stołecznym klubie rozpoczął trenerską karierę. Drużyna z Bydgoszczy z jedenastoma punktami na koncie zajmuje aktualnie czternastą pozycję w tabeli PlusLigi. Podopieczni trenera Bednaruka odnieśli w tym sezonie trzy zwycięstwa – z GKS-em Katowice, Dafi Społem Kielce i Aluronem Virtu Wartą Zawiercie. Głównym problemem bydgoszczan są przede wszystkim kontuzje. W związku z problemami zdrowotnymi w kilku spotkaniach nie wystąpili Mateusz Sacharewicz oraz Henrique Batagima. Kilka tygodni pauzować musiał także rozgrywający Piotr Sieńko, który przeszedł zabieg w związku z zapaleniem wyrostka. W jego miejsce w składzie Bydgoszczy w meczu z Cerrad Czarnymi Radom pojawił się sam... trener Bednaruk. Spotkanie ONICO Warszawa – Łuczniczka Bydgoszcz odbędzie się w sobotę 6 stycznia 2018 roku o godzinie 14:45 w stołecznej hali COS Torwar. Wejścia do hali COS Torwar zostaną otwarte na godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Najmłodszych kibiców zachęcamy do odwiedzenia strefy zabaw – słONICOwy kącik.