ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Treflem Gdańsk

Fot. Jakub Ćmil
Trwa sprzedaż biletów na mecz ONICO Warszawa – Trefl Gdańsk. Spotkanie odbędzie się w sobotę 2 marca w łódzkiej Sport Arenie, a jego początek zaplanowano na godzinę 17:30. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na trybuny!

BILETY NA MECZ Z TREFLEM GDAŃSK

Mecz ONICO Warszawa – Trefl Gdańsk to kolejny etap walki stołecznej drużyny o najwyższe miejsca w sezonie 2018/2019 PlusLigi. Podopieczni Stephane’a Antigi cały czas plasują się w czołówce tabeli, jednak muszą wygrywać, by utrzymać swoją pozycję po fazie zasadniczej. 2 marca czeka ich rywalizacja z gdańskim Treflem. Ekipa prowadzona przez Andreę Anastasiego nie spisuje się aż tak rewelacyjnie, jak w poprzednich rozgrywkach, kiedy to wywalczyła brązowy medal, ale wciąż potrafi być niezwykle groźna. Potwierdziła to chociażby w niedawnym meczu Ligi Mistrzów z PGE Skrą Bełchatów, które zakończyło się triumfem drużyny z Trójmiasta 3:2.

Z powodu braku dostępności hal widowiskowo-sportowych w Warszawie i okolicach mecz odbędzie się w Sport Arenie przy al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi. Kibice, którzy zakupili karnety sezonowe lub pakiety na domowe spotkania ONICO Warszawa w drugiej części fazy zasadniczej, będą upoważnieni do wejścia na trybuny za darmo - obejmie ich stuprocentowa zniżka. Do jej uzyskania podczas zakupu wejściówki na stronie bilety.onicowarszawa.pl wystarczy wpisać kod kreskowy swojego karnetu/pakietu. Jedyny koszt, jaki trzeba ponieść w związku z zakupem, to 3 zł opłaty serwisowej narzucanej przez platformę biletową.

Ponadto fani, którzy zakupili karnety lub pakiety, a nie pojadą do Łodzi, mogą liczyć na zwrot części kosztów. Szczegółowe informacje na ten temat opublikujemy w oddzielnym komunikacie.