ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Trwa sprzedaż biletów na mecze z Będzinem i Bełchatowem

Fot. PressFocus
Ruszyła sprzedaż biletów na mecze PlusLigi z MKS-em Będzin i PGE Skrą Bełchatów. Pierwsze ze spotkań odbędzie się w czwartek 14 lutego, a drugie - w środę 20 lutego. Zapraszamy na Torwar!
BILETY NA MECZE Z BĘDZINEM I BEŁCHATOWEM

Drużyna ONICO Warszawa w tym sezonie znakomicie spisuje się we własnej hali. Z siedmiu spotkań rozgrywanych na Torwarze stołeczni wygrali aż sześć, a przegrali jedynie z liderem tabeli - ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Teraz przed podopiecznymi Stephane'a Antigi kolejna szansa, by pokazać się przed warszawską publicznością.

W czwartek 14 lutego do stolicy przyjedzie MKS Będzin, który obecnie zajmuje ostatnie miejsce w ligowej klasyfikacji. Kilka dni później - w środę 20 lutego - czeka nas prawdziwy hit PlusLigi, bowiem na Torwarze ONICO podejmie aktualnych mistrzów Polski, czyli PGE Skrę Bełchatów.

Podczas tego drugiego meczu na płycie boiska utworzymy cztery dodatkowe sektory. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak największej liczbie kibiców możliwość wejścia na halę, a także najwyższy poziom komfortu podczas samego spotkania. Jednoczesnie informujemy jednak, że z ostatnich rzędów widoczność może być ograniczona

Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 20:30, a wejścia zostaną otwarte półtorej godziny wcześniej. Bilety na spotkania z Będzinem i Bełchatowem dostępne są na stronie bilety.onicowarszawa.pl. Zapraszamy na Torwar!