ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Trwa sprzedaż pakietów na drugą rundę fazy zasadniczej PlusLigi

Fot. Jakub Ćmil
Trwa sprzedaż pakietów na domowe mecze ONICO Warszawa w drugiej rundzie fazy zasadniczej sezonu 2018/2019. Na tym etapie rozgrywek w hali COS Torwar stołeczni zmierzą się m.in. z PGE Skrą Bełchatów, Treflem Gdańsk czy Jastrzębskim Węglem. Wystarczy kilka kliknięć, by zagwarantować sobie wstęp na trybuny na każde z tych spotkań!

PAKIETY NA 2. RUNDĘ FAZY ZASADNICZEJ

W drugiej fazie sezonu 2018/2019 zespół ONICO Warszawa czeka aż sześć domowych meczów PlusLigi. Rywalami drużyny Stephane’a Antigi będą kolejno Cerrad Czarni Radom, MKS Będzin, PGE Skra Bełchatów, Trefl Gdańsk, Jastrzębski Węgiel i Chemik Bydgoszcz. Zakup pakietów na drugą rundę fazy zasadniczej pozwoli wam na obejrzenie na żywo każdego z tych spotkań! Ponadto wszyscy kibice, którzy zdecydują się na ich nabycie, podczas tych sześciu meczów będą mieli przydzielone swoje własne, niezmienne miejsca na trybunach hali COS Torwar.

Zakup powyższych pakietów nie upoważnia do wstępu na mecze fazy play-off PlusLigi.

Dokładne daty i godziny poszczególnych spotkań nie są jeszcze znane. Informacje te będą na bieżąco aktualizowane na naszej stronie (www.onicowarszawa.pl) i podawane w kanałach społecznościowych.