ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Trzech młodych Inżynierów w reprezentacji


Przerwa świąteczno-noworoczna nie dla wszystkich będzie czasem odpoczynku. Trzech młodych siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej uczestniczyć będzie bowiem w międzynarodowym Turnieju, który w dniach 27-29 grudnia rozegrany zostanie w hiszpańskim mieście Guadalajara.


Powołanie do kadry reprezentacji Polski juniorów z ramienia Polskiego Związku Piłki Siatkowej otrzymali podopieczni Wojciecha Szczuckiego - Paweł Halaba (przyjmujący) i Bartłomiej Lemański (środkowy) oraz najmłodszy zawodnik pierwszego zespołu Politechniki - Artur Szalpuk (przyjmujący). - Chociaż czas, w jakim rozgrywany będzie turniej, nie jest najlepszy, będzie to być może jedyna okazja, aby pokazać się nowemu trenerowi. Z drugiej strony dobrze, że termin ten nie koliduje z żadnymi naszymi meczami w Młodej Lidze oraz w rozgrywkach juniorskich - przyznaje środkowy reprezentacji, Bartłomiej Lemański - Grupa powołanych chłopaków jest bardzo zgrana - cały czas przebywają ze sobą w Spale, a ja miałem przyjemność występować już wraz z nimi na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata Kadetów. Fakt, że nie jestem z SMS-u, nie przeszkadza mi zgrać się razem z chłopakami. Najważniejsze, że cały czas jestem w dobrej formie, gotowy do gry - dodaje warszawski zawodnik.

Drużynę reprezentacji Polski juniorów podczas Turnieju poprowadzi para szkoleniowców - Jacek Nawrocki (I trener) oraz Maciej Zendeł (II trener).


Fot. Tomasz Adamaszek