Udany sparing. Politechnika lepsza od Effectora

AZS Politechnika Warszawska wygrała pierwszy sparing w okresie przygotowawczym do sezonu 2015/2016 PlusLigi. W Mogielnicy Inżynierowie 3-1 pokonali ekipę Effectora Kielce.

Trenerzy Jakub Bednaruk i Dariusz Daszkiewicz umówili się na rozegranie pięciu setów. Po zakończeniu meczu zespoły nie wróciły więc do szatni, a znów weszły na boisko. W dodatkowym secie górą byli kielczanie, którzy zwyciężyli 25:18.
AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce3-1 (25:18, 25:22, 22:25, 25:19); dodatkowy set: 18:25

Skład Politechniki: Paweł Zagumny, Michał Filip, Guillaume Samica, Jakub Radomski, Bartłomiej Lemański, Waldemar Świrydowicz, Maciej Olenderek (libero) oraz Paweł Mikołajczak, Jan Firlej, Jakub Kowalczyk, Przemysław Smoliński;

Skład Effectora: Michał Kędzierski, Sławomir Jungiewicz, Krzysztof Wierzbowski, Adrian Buchowski, Andreas Takvam, Jędrzej Maćkowiak, Szymon Biniek (libero) oraz Marcin Komenda, Mateusz Linda, Patryk Więckowski, Andrzej Orobko, Damian Sobczak (libero).