„Ukryte” wartości AZS PW - konkurs

AZS Politechnika Warszawska mecz swojej drużyny z PGE Skrą Bełchatów reklamuje jako święto siatkówki. Banery promujące spotkanie pojawiły się m.in. na autobusach miejskich. Teraz stołeczny klub przygotował konkurs nawiązujący do tej formy promocji. Po Warszawie jeździ dziewięć autobusów, na których znajdują się wizerunki Pawła Zagumnego i Mariusza Wlazłego oraz informacje o wielkim meczu. To jednak nie wszystko. Na banerach znajdują się też wartości, które kojarzą się z AZS Politechniką Warszawską. - Na każdym z dziewięciu autobusów znajduje się inne słowo. Słowa te związane są z naszym klubem i drużyną - powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej. - Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy być czujnym przy poruszaniu się po mieście i odnaleźć „ukryte” przez nas wyrazy - wyjaśnił. Konkurs polega na odczytaniu słów określających wartości kojarzone z AZS Politechniką i ułożeniu z ich pierwszych liter hasła. Zwycięzcą zostanie osoba, która jako pierwsza odgadnie hasło i wymieni wszystkie wartości. W przypadku braku takich zgłoszeń, nagroda trafi w ręce osoba, która wymieni w zgłoszeniu najwięcej wartości. Odpowiedzi kierować należy na adres e-mail konkurs@azspw.com. Termin ich nadsyłania upłynie w niedzielę 20 marca o godz. 14.45.
[caption id="attachment_17281" align="aligncenter" width="428"]Autobus_TRADYCJA
Podpowiedź: jednym z „ukrytych” na warszawskich autobusach słów jest TRADYCJA
[/caption]
 

Nagrodą w konkursie jest karnet dla dwóch osób na mecze AZS Politechniki Warszawskiej w sezonie 2016/2017 PlusLigi. - Kibic, który okaże się najlepszy, już teraz zapewni sobie i osobie towarzyszącej przepustkę na wszystkie mecze naszej drużyny w przyszłym sezonie - poinformował Marcin Bańcerowski. - Zachęcamy do wypatrywania autobusów, na dobry początek na naszej stronie internetowej publikujemy podpowiedź: zdjęcie jednego z pojazdów. Wystarczy odnaleźć więc tylko osiem słów - uśmiechnął się.

Zapraszamy do udziału w konkursie. Pamiętajcie: kto pierwszy, ten lepszy!

 

Fot. Tomasz Adamaszek, www.azspw.com