ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Vigrass: Dzięki rywalizacji możemy się rozwijać

Fot. PressFocus
- Moje cele na nowy rok są bardzo proste - robić wszystko, co w mojej mocy, aby wywalczyć medale zarówno Pucharu Polski, jak i PlusLigi - powiedział po ostatnim spotkaniu w 2018 roku środkowy ONICO Warszawa, Graham Vigrass.

- Mecz w Bydgoszczy nie należał do łatwych. W pierwszym secie rywale grali naprawdę dobrze, ale na szczęście byliśmy cierpliwi i od drugiej partii to my zaczęliśmy prezentować się lepiej.

- Pierwszą rundę tego sezonu trzeba uznać za udaną. Oczywiście są mecze, które chcielibyśmy rozegrać od nowa i pokazać się w nich z lepszej strony, ale kończymy rok na drugim miejscu w tabeli i jest to znakomity rezultat.

- Rywalizacja w zespole jest bardzo duża, ale dzięki temu każdy z nas może się rozwijać. Mamy czterech naprawdę dobrych środkowych bloku, co tylko mobilizuje mnie, Andrzeja, Janka i Kubę do jeszcze cięższej pracy na treningach.

- Za mną już kilka miesięcy w Warszawie, z których jestem bardzo zadowolony. Czuję się tu dobrze, miasto bardzo mi się podoba, a gra w kraju, który kocha siatkówkę, to sama przyjemność.

- Moje cele na nowy rok są bardzo proste - robić wszystko, co w mojej mocy, aby wywalczyć medale zarówno Pucharu Polski, jak i PlusLigi.