ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

W play-offach z PGE Skrą, bilety już dostępne

W pierwszej rundzie fazy play-off PlusLigi AZS Politechnika Warszawska zmierzy się z PGE Skrą Bełchatów. Bilety na mecz, który rozegrany zostanie w hali Torwaru, są już w sprzedaży.

Do półfinału awansuje drużyna, która wygra trzy mecze. Pierwsze dwa spotkania rozegrane zostaną w Bełchatowie - 8 i 9 marca. Oba rozpoczną się o godz. 15.00. Później rywalizacja przeniesie się do stolicy. Trzeci mecz rozegrany zostanie w poniedziałek 24 marca o godz. 19.00 w hali Torwaru. Do czwartej potyczki dojść może dzień później, również o 19.00.

- Do czwartego meczu dojdzie w przypadku, gdy po trzech spotkaniach rywalizacja nie zostanie rozstrzygnięta - informuje Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej. - Tymczasem ruszyła już sprzedaż biletów na trzeci pojedynek. Dla kibiców przygotowaliśmy specjalną, atrakcyjną cenę i ciekawą promocję: przy zakupie co najmniej 10 biletów dajemy 50 proc. zniżkę. Zachęcam i już dziś zapraszam na Torwar - dodał.

Najtańsze bilety kosztują 15 zł (na sektory znajdujące się z tyłu boiska), najdroższe - 40 zł (na sektory centralne). Dokładny plan hali wraz z cennikiem wejściówek znajduje się poniżej.


Mapa sektorów - hala Torwar - AZS Politechnika Warszawska


Sektory A, B, C, Z, Y, W, P, O, N, M, Ł, L, K - 15 zł
Sektory V, E, Q, J - 35 zł (bilety normalne), 25 zł (bilety ulgowe)
Sektor I - 20 zł (bez sprzedaży internetowej)
Sektory F, G, G1, H1, H, U, R - 40 zł (bilety normalne), 30 zł (bilety ulgowe)


Bilety zakupić można przez Internet oraz w Sklepie Kibica, który znajduje się przy ul. Waryńskiego 12a. Zapraszamy!

KUP BILETY NA MECZFot.: Tomasz Adamaszek