W play-offach z PGE Skrą, bilety już dostępne

W pierwszej rundzie fazy play-off PlusLigi AZS Politechnika Warszawska zmierzy się z PGE Skrą Bełchatów. Bilety na mecz, który rozegrany zostanie w hali Torwaru, są już w sprzedaży.

Do półfinału awansuje drużyna, która wygra trzy mecze. Pierwsze dwa spotkania rozegrane zostaną w Bełchatowie - 8 i 9 marca. Oba rozpoczną się o godz. 15.00. Później rywalizacja przeniesie się do stolicy. Trzeci mecz rozegrany zostanie w poniedziałek 24 marca o godz. 19.00 w hali Torwaru. Do czwartej potyczki dojść może dzień później, również o 19.00.

- Do czwartego meczu dojdzie w przypadku, gdy po trzech spotkaniach rywalizacja nie zostanie rozstrzygnięta - informuje Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej. - Tymczasem ruszyła już sprzedaż biletów na trzeci pojedynek. Dla kibiców przygotowaliśmy specjalną, atrakcyjną cenę i ciekawą promocję: przy zakupie co najmniej 10 biletów dajemy 50 proc. zniżkę. Zachęcam i już dziś zapraszam na Torwar - dodał.

Najtańsze bilety kosztują 15 zł (na sektory znajdujące się z tyłu boiska), najdroższe - 40 zł (na sektory centralne). Dokładny plan hali wraz z cennikiem wejściówek znajduje się poniżej.


Mapa sektorów - hala Torwar - AZS Politechnika Warszawska


Sektory A, B, C, Z, Y, W, P, O, N, M, Ł, L, K - 15 zł
Sektory V, E, Q, J - 35 zł (bilety normalne), 25 zł (bilety ulgowe)
Sektor I - 20 zł (bez sprzedaży internetowej)
Sektory F, G, G1, H1, H, U, R - 40 zł (bilety normalne), 30 zł (bilety ulgowe)


Bilety zakupić można przez Internet oraz w Sklepie Kibica, który znajduje się przy ul. Waryńskiego 12a. Zapraszamy!

KUP BILETY NA MECZFot.: Tomasz Adamaszek