Waldemar Świrydowicz nadal w AZS Politechnice Warszawskiej

Waldemar Świrydowicz w dalszym ciągu będzie graczem AZS Politechniki Warszawskiej. Dwudziestodziewięcioletni środkowy bloku przedłużył ze stołecznym klubem. - Waldek to ważne ogniwo w naszej drużynie. Pracowity, ambitny, waleczny, ale zarazem spokojny i cierpliwy - taki właśnie jest. Właśnie podpisaliśmy nową umowę, na mocy której w kolejnym sezonie będzie on wciąż Inżynierem - poinformowała Jolanta Dolecka, prezes AZS-u Politechniki Warszawskiej SA. - Waldek o miejsce w podstawowym składzie rywalizować będzie z Kubą Kowalczykiem i Przemysławem Smolińskim, którzy również przedłużyli kontrakty. Odszedł od nas tylko Bartłomiej Lemański, ale dziurę po nim chcemy niebawem załatać - dodała. [caption id="attachment_17956" align="aligncenter" width="600"]Waldemar Świrydowicz zostaje w AZS Politechnice Warszawskiej. Środkowy przedłużył kontrakt z naszym klubem
Waldemar Świrydowicz zostaje w AZS Politechnice Warszawskiej. Środkowy przedłużył kontrakt z naszym klubem
[/caption] Waldemar Świrydowicz barw AZS Politechniki Warszawskiej broni od 2014 roku. Przez dwa sezony w koszulce naszego klubu rozegrał w PlusLidze 142 sety. Zdobył w nich 302 punkty: 208 z ataku, 85 blokiem i 9 zagrywką. - Życzę Waldkowi, żeby następny sezon w Warszawie był dla niego i dla drużyny jeszcze lepszy - zakończyła prezes Jolanta Dolecka.   Fot. Tomasz Adamaszek, www.azspw.com