ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Waldemar Świrydowicz nadal w AZS Politechnice Warszawskiej

Waldemar Świrydowicz w dalszym ciągu będzie graczem AZS Politechniki Warszawskiej. Dwudziestodziewięcioletni środkowy bloku przedłużył ze stołecznym klubem. - Waldek to ważne ogniwo w naszej drużynie. Pracowity, ambitny, waleczny, ale zarazem spokojny i cierpliwy - taki właśnie jest. Właśnie podpisaliśmy nową umowę, na mocy której w kolejnym sezonie będzie on wciąż Inżynierem - poinformowała Jolanta Dolecka, prezes AZS-u Politechniki Warszawskiej SA. - Waldek o miejsce w podstawowym składzie rywalizować będzie z Kubą Kowalczykiem i Przemysławem Smolińskim, którzy również przedłużyli kontrakty. Odszedł od nas tylko Bartłomiej Lemański, ale dziurę po nim chcemy niebawem załatać - dodała. [caption id="attachment_17956" align="aligncenter" width="600"]Waldemar Świrydowicz zostaje w AZS Politechnice Warszawskiej. Środkowy przedłużył kontrakt z naszym klubem
Waldemar Świrydowicz zostaje w AZS Politechnice Warszawskiej. Środkowy przedłużył kontrakt z naszym klubem
[/caption] Waldemar Świrydowicz barw AZS Politechniki Warszawskiej broni od 2014 roku. Przez dwa sezony w koszulce naszego klubu rozegrał w PlusLidze 142 sety. Zdobył w nich 302 punkty: 208 z ataku, 85 blokiem i 9 zagrywką. - Życzę Waldkowi, żeby następny sezon w Warszawie był dla niego i dla drużyny jeszcze lepszy - zakończyła prezes Jolanta Dolecka.   Fot. Tomasz Adamaszek, www.azspw.com