Waldemar Świrydowicz opuszcza ONICO Warszawa

Waldemar Świrydowicz opuszcza ONICO Warszawa

Waldemar Świrydowicz nie jest już siatkarzem ONICO Warszawa. Kontrakt środkowego został rozwiązany za porozumieniem stron.

– Moja przygoda z ONICO Warszawa dobiegła końca. Dziękuję zarządowi, kolegom z drużyny i sztabu szkoleniowego, pracownikom klubu oraz przede wszystkim kibicom za rewelacyjną współpracę. Moja siatkarska przyszłość nie jest jeszcze znana. Wiem jednak, że z fanami wciąż spotykać się będę na organizowanych przeze mnie wakacyjnych obozach sportowych. Serdecznie na nie zapraszam – powiedział Waldemar Świrydowicz.

– W imieniu swoim i całego klubu chciałabym podziękować Rysiowi – bo tak wszyscy nazywali Waldka – za czas spędzony w Warszawie. Miał on spory wkład w wyniki, które osiągaliśmy – skomentowała Jolanta Dolecka, prezes ONICO Warszawa. – Prywatnie bardzo lubię Waldka i jego rodzinę. Życzę mu wszystkiego dobrego – dodała.

Fot. www.azspw.com
Waldemar Świrydowicz opuszcza ONICO Warszawa
(fot. www.onicowarszawa.pl)

Waldemar Świrydowicz w ONICO Warszawa (wcześniej ONICO AZS Politechnice Warszawskiej) występował przez ostatnie trzy sezony. Rozegrał w tym czasie 64 mecze (185 setów) i zdobył 352 punkty: 248 atakiem przy 61 proc. skuteczności, 95 blokiem i 9 zagrywką.

Już niebawem kibice poznają nazwisko zawodnika, który zastąpi w Warszawie Waldemara Świrydowicza.

 

Fot. Tomasz Adamaszek, www.onicowarszawa.pl

Leave a Reply