Ważne zmiany w terminarzu

Znamy już dokładne daty najbliższych ligowych spotkań ONICO Warszawa. 20 lutego w stolicy pojawią się Mistrzowie Polski i aktualni liderzy PlusLigi, siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Po meczach w Pucharze Polski i ligowej rywalizacji z MKS-em Będzin (3 lutego, 20:00, Torwar), kolejnym rywalem podopiecznych trenera Antigi będzie Espadon Szczecin. Wyjazdowe spotkanie 20. kolejki przełożone zostało z 10 na 7 lutego (środa). Początek meczu na Pomorzu Zachodnim zaplanowano na godzinę 19:00.

Następne dwa mecze stołeczni zawodnicy rozegrają przed własną publicznością, w warszawskiej hali COS Torwar. Najpierw 16 lutego, w 21. kolejce, zmierzą się z Dafi Społem Kielce (19:00), a cztery dni później ich rywalem będą mistrzowie Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Spotkanie z aktualnymi liderami rozegrane zostanie awansem w ramach 23. kolejki PlusLigi, we wtorek 20 lutego o godzinie 19:00. Transmisję z meczu na szczycie przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

Sprzedaż pakietów na oba domowe spotkania wystartuje 30 stycznia o godzinie 12:00. Wejściówki na pojedyncze mecze będzie można nabyć od 7 lutego, od 12:00.

fot. PressFocus