ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Ważne zmiany w terminarzu

Znamy już dokładne daty najbliższych ligowych spotkań ONICO Warszawa. 20 lutego w stolicy pojawią się Mistrzowie Polski i aktualni liderzy PlusLigi, siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Po meczach w Pucharze Polski i ligowej rywalizacji z MKS-em Będzin (3 lutego, 20:00, Torwar), kolejnym rywalem podopiecznych trenera Antigi będzie Espadon Szczecin. Wyjazdowe spotkanie 20. kolejki przełożone zostało z 10 na 7 lutego (środa). Początek meczu na Pomorzu Zachodnim zaplanowano na godzinę 19:00.

Następne dwa mecze stołeczni zawodnicy rozegrają przed własną publicznością, w warszawskiej hali COS Torwar. Najpierw 16 lutego, w 21. kolejce, zmierzą się z Dafi Społem Kielce (19:00), a cztery dni później ich rywalem będą mistrzowie Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Spotkanie z aktualnymi liderami rozegrane zostanie awansem w ramach 23. kolejki PlusLigi, we wtorek 20 lutego o godzinie 19:00. Transmisję z meczu na szczycie przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

Sprzedaż pakietów na oba domowe spotkania wystartuje 30 stycznia o godzinie 12:00. Wejściówki na pojedyncze mecze będzie można nabyć od 7 lutego, od 12:00.

fot. PressFocus