ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

WERON gra z nami

Fot. Jakub Ćmil
Firma WERON w minionym sezonie wspierała ONICO jako wyłączny dostawca produktów medycyny sportowej dla stołecznej drużyny. - Cieszymy się, że w trakcie ostatnich rozgrywek mogliśmy współpracować z tak profesjonalnym partnerem – powiedział Piotr Gacek, prezes klubu.

Firma WERON jest dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem suplementów oraz preparatów i akcesoriów medycyny sportowej w Polsce. Jako jeden z kluczowych graczy w swojej dyscyplinie na rynku działa z sukcesem już piętnaście lat. W tym czasie współpracował z wieloma związkami i organizacjami czy klubami sportowymi, m.in. z ONICO Warszawa.

Wachlarz proponowanych przez firmę WERON artykułów jest bardzo szeroki i obejmuje wysokiej jakości suplementację sportowców, preparaty oraz akcesoria służące przygotowaniu organizmu do treningu, jego wzmocnieniu i regeneracji, a jeśli zajdzie taka potrzeba, także leczeniu i rehabilitacji. Dzięki tym produktom możliwe jest utrzymanie zawodników w optymalnej kondycji, nawet w okresach bardzo intensywnej aktywności fizycznej, jak również kompleksowa obsługa medyczna i fizjoterapeutyczna na najwyższym poziomie.

W minionym sezonie ONICO współpracowało z firmą WERON, która miała wyłączność w zakresie dostarczania produktów medycyny sportowej dla stołecznej drużyny.

- Bardzo cenimy sobie kompleksowe podejście do problemu medycyny sportowej, regeneracji czy leczenia i rehabilitacji. Zawsze chcemy zapewnić naszym zawodnikom możliwie jak najlepszą opiekę, dlatego współpracowaliśmy z firmą WERON, która gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług – powiedział prezes ONICO Warszawa, Piotr Gacek.