ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Wicemistrz Polski na drodze Politechniki

W środę 9 grudnia AZS Politechnika Warszawska podejmie w Arenie Ursynów wicemistrza Polski - LOTOS Trefl Gdańsk. Inżynierowie liczą na korzystny wynik.

Zawodnicy Jakuba Bednaruka są na fali. Wygrali trzy mecze z rzędu, a w ostatnim - w sobotę 5 grudnia - pokonali samego mistrza Polski, Asseco Resovię Rzeszów.

W szeregach LOTOSU Trefla Gdańsk nie brakuje topowych siatkarzy. Wystarczy wspomnieć choćby o reprezentantach Polski - Mateuszu Mice i Piotrze Gacku, o reprezentancie Niemiec - Sebastianie Schwarzu i reprezentancie USA - Murphy Troy'u, którymi na drodze do sukcesu kieruje znakomity trener - Andrea Anastasi. AZS Politechnika Warszawska natomiast gwiazdę ma tylko jedną, ale za to jaką. Paweł Zagumny, bo o nim mowa, jest w wysokiej formie i chce poprowadzić mniej doświadczonych kolegów po zwycięstwo.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - LOTOS Trefl Gdańsk rozpocznie się o 19.00. Poprowadzą go Marek Lagierski i Marek Budzik. Komisarzem zawodów będzie Robert Grzanka.


Fot.: Tomasz Adamaszek