Współpraca z Centrum Medycznym Gamma przedłużona

Fot. Jakub Ćmil
ONICO Warszawa i Centrum Medyczne Gamma przedłużają współpracę. CM Gamma będzie dbała o zdrowie stołecznych siatkarzy do końca sezonu 2018/2019.

Z Centrum Medycznym Gamma będziemy współpracować już kolejny rok. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że również w tym sezonie będziemy pod ich opieką. Jestem przekonany, że nasi siatkarze znajdują się w dobrych rękach. Odpowiednia opieka medyczna to podstawa przy tak długich i wymagających rozgrywkach ligowych – powiedział prezes ONICO Warszawa, Piotr Gacek.

W ramach umowy siatkarze ONICO Warszawa zostaną objęci kompleksową opieką medyczną. W sierpniu zawodnicy przeszli pełne, przedsezonowe badania, a w trakcie rozgrywek będą mogli liczyć na pełną obsługę w zakresie specjalistycznych konsultacji zdrowotnych i zabezpieczenie medyczne podczas meczów PlusLigi rozgrywanych w Warszawie wraz z niezbędnym zaopatrzeniem.

- Wiemy jak bardzo ważne jest prawidłowe przygotowanie sportowców do rozgrywek ligowych, dlatego czujemy się wyróżnieni, że siatkarze ONICO Warszawa po raz kolejny znajdą się pod opieką medyczną naszej kliniki. Cieszymy się, że CM Gamma dzięki swojemu doświadczeniu nieustannie zdobywa uznanie w tak cenionych klubach sportowych  powiedział Członek Zarządu, Marcin Strządała.

Centrum Medyczne Gamma to jeden z najnowocześniejszych prywatnych szpitali ortopedycznych i chirurgii kręgosłupa w Polsce. Pod jednym dachem na warszawskim Żoliborzu skupione zostały: blok operacyjny, oddziały szpitalne, wysokospecjalistyczna diagnostyka obrazowa (RTG, USG, RM TK), rehabilitacja oraz poradnie specjalistyczne w zakresie dziedzin uzupełniających leczenie ortopedyczne (m.in. reumatolodzy, neurolodzy, neurochirurdzy, kardiolodzy, interniści i dietetycy). Placówka powstała w 2013 roku, od połowy 2015 roku większościowym udziałowcem spółki jest Grupa PZU. We wrześniu 2018 roku Centrum Medyczne Gamma otworzyło drugą placówkę na warszawskim Mokotowie, która jest przeniesieniem i zachowaniem ideologii placówki z Żoliborza.

W tym sezonie oficjalnym lekarzem drużyny ONICO Warszawa został dr n. med. Grzegorz Adamczyk, dyrektor medyczny Centrum Medycznego Gamma.