ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Współpraca z Łukszą przedłużona

Przedstawiciele firmy Łuksza i klubu ONICO Warszawa przedłużają współpracę. Nowo podpisana umowa będzie obowiązywać przez cały nadchodzący sezon PlusLigi.

Marka Łuksza od 1989 roku specjalizuje się w produkcji słodyczy w szerokim asortymencie. Produkty dostarczane są do klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Firma zajmuje się również produkcją wyrobów sygnowanych markami własnymi m.in. największych sieci handlowych. Produkty Łuksza odnajdziemy na półkach sieci handlowych oraz w osiedlowych sklepach.

Twórcy marki Łuksza zadbali również o kompleksową współpracę z punktami gastronomicznymi. Celem firmy jest przyczynienie się do sukcesu klientów poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów. W ofercie naszego sponsora odnajdziemy więc propozycje dedykowane hotelom, restauracjom, cukierniom rzemieślniczym, cateringom czy kawiarniom.

Podobnie jak w poprzednim sezonie, tak i w tym roku na kibiców zebranych w hali COS Torwar będzie czekać słodki poczęstunek – przepyszne śliwki w czekoladzie od Łukszy.

Szczegółowa oferta firmy dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej.