ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Wybieramy najlepszego siatkarza grudnia

Fot. Jakub Ćmil
Ostatni miesiąc 2018 roku był dla siatkarzy ONICO Warszawa niezwykle udany. W pięciu spotkaniach PlusLigi podopieczni Stephane'a Antigi odnieśli pięć zwycięstw, zdobywając aż 14 punktów. Czas wybrać najlepszego zawodnika stołecznej ekipy.

Grudzień rozpoczął się od wygranej z GKS-em Katowice (3:1), a najlepszym zawodnikiem tego meczu wybrany został Antoine Brizard. Trzy dni później warszawianie mierzyli się w Gdańsku z Treflem (również 3:1), skąd ze statuetką MVP wyjechał Piotr Łukasik. Kolejne starcie - z Indykpolem AZS Olsztyn - ONICO rozpoczęło z dwoma nowymi zawodnikami w składzie - Bartoszem Kurkiem i Nikołajem Penczewem. Pierwszy z nich poprowadził stołecznych do zwycięstwa i już w debiucie zgarnął nagrodę dla najlepszego siatkarza spotkania. W drugiej części miesiąca ONICO pokonało w meczach wyjazdowych Jastrzębski Węgiel (3:2) i Chemika Bydgoszcz (3:1), a MVP przyznawano odpowiednio Bartoszowi Kwolkowi oraz - po raz drugi w grudniu - Piotrowi Łukasikowi.

ZAGŁOSUJ NA NAJLEPSZEGO SIATKARZA ONICO W LISTOPADZIE

Pamiętajcie, że aby wziąć udział w ankiecie, musicie zalogować się na swój profil w Programie Lojalnościowym. Za oddany głos otrzymacie dodatkowy 1 punkt do Waszego konta.