ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Wybieramy najlepszego siatkarza marca

Fot. PressFocus
W marcu siatkarze ONICO Warszawa rozegrali cztery mecze i... stracili tylko jednego seta, zapewniając sobie awansu do półfinału tegorocznych rozgrywek PlusLigi! Kto Waszym zdaniem był najlepszym zawodnikiem stołecznych w tym miesiącu? Zapraszamy do głosowania!

Marzec zaczął się od zwycięstwa z Treflem Gdańsk (3:0) w... Łodzi. MVP rywalizacji z ćwierćfinalistami Ligi Mistrzów wybrany został Bartosz Kurek. Niespełna tydzień później podopieczni Stephane'a Antigi udali się do Olsztyna, gdzie w hali Urania pokonali miejscowy Indykpol AZS 3:1. Tytuł najlepszego gracza tego spotkania ponownie powędrował w ręce naszego atakującego. Ostatnie dwa mecze miesiąca i całej fazy zasdniczej ONICO rozegrało przed własną publicznością na Torwarze. Najpierw w bezpośrednim starciu o półfinał stołeczni pewnie pokonali Jastrzębski Węgiel 3:0 (MVP dla Grahama Vigrassa), a trzy dni później w odmienionym składzie bez większych problemów uporali się z Chemikiem Bydgoszcz (również 3:0, MVP: Konrad Buczek).

Kto Waszym zdaniem zasłużył na miano najlepszego siatkarza tego okresu?

ZAGŁOSUJ NA NAJLEPSZEGO SIATKARZA ONICO W MARCU

Pamiętajcie, że aby wziąć udział w ankiecie, musicie zalogować się na swój profil w Programie Lojalnościowym. Za oddany głos otrzymacie dodatkowy punkt do Waszego konta.

Partnerami naszego cyklu głosowań na zawodnika miesiąca są: właściciel sklepów Time & More, Caffe Grano i Łuksza.