ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Wygraj bilety na mecz z PGE Skrą Bełchatów


Nie macie jeszcze biletów na mecz AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów? Nic straconego. Wejściówki wciąż są w sprzedaży. Można je także wygrać w konkursach organizowanych przez partnerów klubu.

Konkursy z biletami do wygrania organizują Radio ESKA, Nasze Miasto i ZimaStudenta.pl. Dziennikarze muzyczni Radia ESKA wejściówki rozdadzą zainteresowanym słuchaczom, którzy jako pierwsi wyślą do nich wiadomość e-mail. Redakcja bezpłatnej gazety Nasze Miasto i serwisu internetowego Warszawa.NaszeMiasto.pl nagrodzi czytelników, którzy najszybciej odpowiedzą na zadanie pytanie. Biuro podróży ZimaStudenta.pl natomiast bilety podaruje autorom najciekawszych komentarzy dotyczących tematu: „Dlaczego warto uprawiać sport?”. Komentarze wpisywać można pod odpowiednim postem na FanPage'u biura na Facebooku.

Wszyscy, którym nie uda się wygrać, bilety na mecz Inżynierów z siedmiokrotnym mistrzem Polski kupić mogą przez internetowy system - na stronie www.azspw.com lub w Sklepie Kibica.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów rozegrany zostanie w niedzielę 16 lutego o godz. 14.45 w hali Torwaru.Fot. Tomasz Adamaszek