Wygraj bilety na mecz z PGE Skrą Bełchatów


Nie macie jeszcze biletów na mecz AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów? Nic straconego. Wejściówki wciąż są w sprzedaży. Można je także wygrać w konkursach organizowanych przez partnerów klubu.

Konkursy z biletami do wygrania organizują Radio ESKA, Nasze Miasto i ZimaStudenta.pl. Dziennikarze muzyczni Radia ESKA wejściówki rozdadzą zainteresowanym słuchaczom, którzy jako pierwsi wyślą do nich wiadomość e-mail. Redakcja bezpłatnej gazety Nasze Miasto i serwisu internetowego Warszawa.NaszeMiasto.pl nagrodzi czytelników, którzy najszybciej odpowiedzą na zadanie pytanie. Biuro podróży ZimaStudenta.pl natomiast bilety podaruje autorom najciekawszych komentarzy dotyczących tematu: „Dlaczego warto uprawiać sport?”. Komentarze wpisywać można pod odpowiednim postem na FanPage'u biura na Facebooku.

Wszyscy, którym nie uda się wygrać, bilety na mecz Inżynierów z siedmiokrotnym mistrzem Polski kupić mogą przez internetowy system - na stronie www.azspw.com lub w Sklepie Kibica.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów rozegrany zostanie w niedzielę 16 lutego o godz. 14.45 w hali Torwaru.Fot. Tomasz Adamaszek