ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Wylicytuj koszulkę Piotra Gacka!

Siatkarska rodzina trzyma się razem! W obliczu problemów finansowych, AZS Częstochowa potrzebuje wsparcia kibiców. Na licytację na rzecz częstochowskiego klubu trafiła właśnie koszulka Piotra Gacka.

Licytacja koszulki

Częstochowski klub występuje obecnie w I lidze, jednak jego udział w nowym sezonie jest zagrożony. Wobec braku oficjalnego stanowiska Urzędu Miasta co do planów dotyczących zarówno kwestii zwrotu dotacji z 2017 roku, jak i przedstawienia stanowiska dotyczącego poziomu wsparcia klubu w roku bieżącym, sytuacja AZS-u Częstochowa stała się wprost zależna od rozmów z aktualnymi, jak i potencjalnymi sponsorami. Klub wciąż ma ogromne szanse na wejście w nowy sezon z czystą kartą, zbudowanie bardzo silnej kadry na najbliższe rozgrywki i tworzenie strategii na kolejne lata z silnymi sponsorami. Potrzeba jednak zaangażowania wszystkich zainteresowanych istnieniem AZS-u na mapie Częstochowy – czytamy na oficjalnej stronie klubu. Dochód ze sprzedaży koszulki zostanie w pełni przekazany na rzecz klubu AZS Częstochowa. Zapraszamy do licytacji!