Wypowiedzi przed meczem z Asseco Resovią Rzeszów

Fot. PressFocus
W środę 17 października siatkarze ONICO Warszawa rozegrają pierwszy mecz wyjazdowy w nowym sezonie. Rywalem stołecznych siatkarzy będzie Asseco Resovia Rzeszów. Zapraszamy do lektury przedmeczowych wypowiedzi Stephane'a Antigi i Andrzeja Wrony.

Stephane Antiga: To dopiero początek sezonu, więc trudno powiedzieć, w jakiej formie są rywale, ale Resovia ma bardzo dobry, silny skład. Może nie jesteśmy faworytem, ale w poprzednim sezonie rozegraliśmy na Podpromiu znakomity mecz, wygraliśmy 3:0, więc jestem pozytywnie nastawiony. Wiadomo, że teraz jest to zupełnie inna bajka, ponieważ obie drużyny mają całkowicie odmienione składy. Mimo wszystko jesteśmy gotowi do walki.

Andrzej Wrona: Myślę, że gdyby ktokolwiek stworzył ranking wyjazdów pod względem ich trudności, to Rzeszów byłby w "czubie". W tej hali zawsze gra się bardzo trudno. Jeśli sięgnę pamięcią, to bardzo rzadko udawało mi się tam wygrać, ale udawało się. Dla rzeszowian to będzie pierwszy mecz sezonu we własnej hali, więc może być nerwowo. My jedziemy walczyć i mam nadzieję, że przywieziemy jak najwięcej punktów.