Wystawa „Mistrzowie świata w barwach AZS PW”


AZS Politechnika Warszawska zaprasza wszystkich kibiców na wystawę zdjęć
„Mistrzowie świata w barwach AZS Politechniki Warszawskiej”. Wystawa towarzyszyć będzie prezentacji Pucharu Mistrzów Świata podczas meczu Inżynierów z LOTOSEM Treflem Gdańsk.

Do pojedynku siatkarzy Jakuba Bednaruka z ekipą z Gdańska dojdzie w sobotę 21 lutego w hali Torwaru. - Wystawienie Pucharu Mistrzów Świata będzie dla fanów siatkówki ogromną atrakcją. Zachęcam do robienia sobie selfie z trofeum i umieszczania ich w mediach społecznościowch z odpowiednim oznaczeniem - powiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Ja już mam #selfiezpucharem. To wyjątkowa pamiątka - dodała. - Puchar to jednak nie wszystko. Wokół niego kibice będą mogli zobaczyć zdjęcia mistrzów świata, którzy grali w Politechnice i pod okiem naszych szkoleniowców wybili się - poinformowała.

Kibice w hali Torwaru będą mogli zobaczyć najlepsze fotografie Fabiana Drzyzgi, Michała Kubiaka, Rafała Buszka i Karola Kłosa. - Gra w naszych barwach drogę do wielkiej kariery otworzyła aż pięciu mistrzom świata. Niestety w archiwum nie posiadamy zdjęć Pawła Zagumnego, który Politechnikę reprezentował dokładnie 20 lat temu - przyznał Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Fotografie, które wystawimy, są niepowtarzalne. Większość z nich oddaje boiskowe emocje. Przy kilku kibice zatrzymają się na dłużej, nie mogąc powstrzymać śmiechu - wyjaśnił.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - LOTOS Trefl Gdańsk rozpocznie się o 17.00. Puchar Mistrzów Świata kibicom zaprezentowany zostanie około 16.40. Następnie zostanie on przeniesiony do holu głównego hali Torwar. Właśnie tam - w specjalnie wydzielonej strefie - kibice będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z najcenniejszym siatkarskim trofeum i obejrzeć wystawę fotografii
„Mistrzowie świata w barwach AZS Politechniki Warszawskiej”.


Fot.: www.azspw.com