ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Wystawa „Mistrzowie świata w barwach AZS PW”


AZS Politechnika Warszawska zaprasza wszystkich kibiców na wystawę zdjęć
„Mistrzowie świata w barwach AZS Politechniki Warszawskiej”. Wystawa towarzyszyć będzie prezentacji Pucharu Mistrzów Świata podczas meczu Inżynierów z LOTOSEM Treflem Gdańsk.

Do pojedynku siatkarzy Jakuba Bednaruka z ekipą z Gdańska dojdzie w sobotę 21 lutego w hali Torwaru. - Wystawienie Pucharu Mistrzów Świata będzie dla fanów siatkówki ogromną atrakcją. Zachęcam do robienia sobie selfie z trofeum i umieszczania ich w mediach społecznościowch z odpowiednim oznaczeniem - powiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Ja już mam #selfiezpucharem. To wyjątkowa pamiątka - dodała. - Puchar to jednak nie wszystko. Wokół niego kibice będą mogli zobaczyć zdjęcia mistrzów świata, którzy grali w Politechnice i pod okiem naszych szkoleniowców wybili się - poinformowała.

Kibice w hali Torwaru będą mogli zobaczyć najlepsze fotografie Fabiana Drzyzgi, Michała Kubiaka, Rafała Buszka i Karola Kłosa. - Gra w naszych barwach drogę do wielkiej kariery otworzyła aż pięciu mistrzom świata. Niestety w archiwum nie posiadamy zdjęć Pawła Zagumnego, który Politechnikę reprezentował dokładnie 20 lat temu - przyznał Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Fotografie, które wystawimy, są niepowtarzalne. Większość z nich oddaje boiskowe emocje. Przy kilku kibice zatrzymają się na dłużej, nie mogąc powstrzymać śmiechu - wyjaśnił.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - LOTOS Trefl Gdańsk rozpocznie się o 17.00. Puchar Mistrzów Świata kibicom zaprezentowany zostanie około 16.40. Następnie zostanie on przeniesiony do holu głównego hali Torwar. Właśnie tam - w specjalnie wydzielonej strefie - kibice będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z najcenniejszym siatkarskim trofeum i obejrzeć wystawę fotografii
„Mistrzowie świata w barwach AZS Politechniki Warszawskiej”.


Fot.: www.azspw.com