X Memoriał Zdzisława Ambroziaka

W dniach 16-18 października w Arenie Ursynów odbędzie się X Memoriał Zdzisława Ambroziaka. Tradycyjnie weźmie w nim udział AZS Politechnika Warszawska. Bilety na turniej są już w sprzedaży.

W X Memoriale Zdzisława Ambroziaka zagra 6 drużyny. W hali na Pileckiego poza Politechniką zaprezentują się: mistrz Polski - Asseco Resovia Rzeszów, wicemistrz - LOTOS Trefl Gdańsk, brązowy medalista - PGE Skra Bełchatów oraz Łuczniczka Bydgoszcz i Indykpol AZS Olsztyn. Inżynierowie pierwszego dnia zmagań, w meczu, który zadecyduje o awansie do półfinału, zmierzą się z bełchatowianami.

- Zapraszamy naszych kibiców do Areny Ursynów. W naszej domowej hali wystąpimy wyjątkowo w roli gości. Liczymy na doping - powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Memoriał Ambroziaka to najlepiej obsadzony siatkarski turniej w kraju. Jestem pewien, że jego jubileuszowa, dziesiąta edycja będzie wyjątkowa. Do Warszawy przyjadą przecież wszyscy medaliści mistrzostw Polski z sezonu 2014/2015 - zachęcił.

Bilety na X Memoriał Zdzisława Ambroziaka zakupić można na stronie internetowej organizatora - Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

Program X Memoriału Zdzisława Ambroziaka:
16 października - piątek
17.00: PGE Skra Bełchatów - AZS Politechnika Warszawska
19.00: Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz
17 października - sobota
14.00: Mecz o 5 miejsce (rozegrają drużyny, które przegrały mecze w dniu I)
16.00: Półfinał - LOTOS Trefl Gdańsk - PGE Skra / AZS Politechnika
18.00: Półfinał - Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS / Łuczniczka
18 października - niedziela
10.00: Mecz Przyjaciół Siatkówki
11.00: Mecz o 3. miejsce
13.00: Finał


Fot.: Łukasz Leksowski