ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

X Memoriał Zdzisława Ambroziaka

W dniach 16-18 października w Arenie Ursynów odbędzie się X Memoriał Zdzisława Ambroziaka. Tradycyjnie weźmie w nim udział AZS Politechnika Warszawska. Bilety na turniej są już w sprzedaży.

W X Memoriale Zdzisława Ambroziaka zagra 6 drużyny. W hali na Pileckiego poza Politechniką zaprezentują się: mistrz Polski - Asseco Resovia Rzeszów, wicemistrz - LOTOS Trefl Gdańsk, brązowy medalista - PGE Skra Bełchatów oraz Łuczniczka Bydgoszcz i Indykpol AZS Olsztyn. Inżynierowie pierwszego dnia zmagań, w meczu, który zadecyduje o awansie do półfinału, zmierzą się z bełchatowianami.

- Zapraszamy naszych kibiców do Areny Ursynów. W naszej domowej hali wystąpimy wyjątkowo w roli gości. Liczymy na doping - powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Memoriał Ambroziaka to najlepiej obsadzony siatkarski turniej w kraju. Jestem pewien, że jego jubileuszowa, dziesiąta edycja będzie wyjątkowa. Do Warszawy przyjadą przecież wszyscy medaliści mistrzostw Polski z sezonu 2014/2015 - zachęcił.

Bilety na X Memoriał Zdzisława Ambroziaka zakupić można na stronie internetowej organizatora - Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

Program X Memoriału Zdzisława Ambroziaka:
16 października - piątek
17.00: PGE Skra Bełchatów - AZS Politechnika Warszawska
19.00: Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz
17 października - sobota
14.00: Mecz o 5 miejsce (rozegrają drużyny, które przegrały mecze w dniu I)
16.00: Półfinał - LOTOS Trefl Gdańsk - PGE Skra / AZS Politechnika
18.00: Półfinał - Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS / Łuczniczka
18 października - niedziela
10.00: Mecz Przyjaciół Siatkówki
11.00: Mecz o 3. miejsce
13.00: Finał


Fot.: Łukasz Leksowski