Z Klubem Kibica do Kędzierzyna i Olsztyna


Członkowie Klubu Kibica AZS Politechniki Warszawskiej, podobnie jak siatkarze ich ulubionego klubu, szykują się do sobotniego spotkania z Jastrzębskim Węglem. Nie zapominają jednak o najbliższych wyjazdowych meczach, które czekają Inżynierów.

Najwierniejsi fani naszej drużyny rozpoczęli już zapisy na ligowe potyczki w Kędzierzynie-Koźlu i Olsztynie. A jechać z nimi może każdy. - Wyprawa do Kędzierzyna-Koźla wypada w środę 12 listopada, ale nie martwi nas to. Wiemy, że grono sympatyków AZS PW jest duże i wierzymy, że na mecz wybierze się spora grupa w biało-zielonych barwach - zapowiedzieli przedstawiciele kibicowskiego stowarzyszenia. - Osoby, które nie mogą jechać na Opolszczyznę, powinni zainteresować się kolejnym wyjazdem - do Olsztyna. W sobotę 15 listopada nasza drużyna zmierzy się tam z Indykpolem AZS - poinformowali.

Koszt wyjazdu do Kędzierzyna-Koźla to 65 złotych, zaś do Olsztyna - 50 złotych. Szczegółowe informacje odnośnie obu wyjazdów można znaleźć na stronie internetowej Klubu Kibica i na profilu stowarzyszenia na Facebooku. Aby się zapisać, należy wysłać wiadomość e-mail na adres klubkibica(at)azspw.pl.

Zachęcamy! Nasi siatkarze potrzebują dopingu również na wyjazdach.


Fot.: Tomasz Adamaszek