ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Z Klubem Kibica do Kędzierzyna i Olsztyna


Członkowie Klubu Kibica AZS Politechniki Warszawskiej, podobnie jak siatkarze ich ulubionego klubu, szykują się do sobotniego spotkania z Jastrzębskim Węglem. Nie zapominają jednak o najbliższych wyjazdowych meczach, które czekają Inżynierów.

Najwierniejsi fani naszej drużyny rozpoczęli już zapisy na ligowe potyczki w Kędzierzynie-Koźlu i Olsztynie. A jechać z nimi może każdy. - Wyprawa do Kędzierzyna-Koźla wypada w środę 12 listopada, ale nie martwi nas to. Wiemy, że grono sympatyków AZS PW jest duże i wierzymy, że na mecz wybierze się spora grupa w biało-zielonych barwach - zapowiedzieli przedstawiciele kibicowskiego stowarzyszenia. - Osoby, które nie mogą jechać na Opolszczyznę, powinni zainteresować się kolejnym wyjazdem - do Olsztyna. W sobotę 15 listopada nasza drużyna zmierzy się tam z Indykpolem AZS - poinformowali.

Koszt wyjazdu do Kędzierzyna-Koźla to 65 złotych, zaś do Olsztyna - 50 złotych. Szczegółowe informacje odnośnie obu wyjazdów można znaleźć na stronie internetowej Klubu Kibica i na profilu stowarzyszenia na Facebooku. Aby się zapisać, należy wysłać wiadomość e-mail na adres klubkibica(at)azspw.pl.

Zachęcamy! Nasi siatkarze potrzebują dopingu również na wyjazdach.


Fot.: Tomasz Adamaszek