ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Z Klubem Kibica do Rzeszowa? Zapraszamy!


W sobotę 16 listopada siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej czeka mecz wyjazdowy z Asseco Resovią Rzeszów. Na Podkarpaciu tradycyjnie wspierał ich będzie Klub Kibica, który zaprasza na wyjazd wszystkich fanów Inżynierów.


Wyjazd spod hali Arena Ursynów zaplanowany został na godz. 10.30. Jego koszt to 70 zł. - Jeżeli jednak liczba chętnych będzie duża, cena spadnie - poinformowali przedstawiciele Klubu Kibica.

Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu: 505 407 444 lub drogą elektroniczną - pod adresem e-mail: klubkibica.azspw@gmail.com. - Zapraszamy! Pojedynek z mistrzem Polski na jego terenie zawsze wywołuje emocje. A dobrą zabawę i niepowtarzalną atmosferę zapewniamy również w drodze na Podkarpacie i podczas trasy powrotnej - zachęcili członkowie Klubu Kibica.

Mecz w Rzeszowie rozpocznie się o 17.00. - W Radomiu zawiedliśmy naszych kibiców, teraz więc chcemy się zrehabilitować. O zwycięstwo będzie bardzo trudno, ale liczę na dobrą postawę i walkę do ostatnich sił moich siatkarzy - powiedział trener AZS Politechniki Warszawskiej, Jakub Bednaruk. - Dziękuję kibicom, że zawsze są z nami. I w dobrych, i w złych chwilach. I w stolicy, i na drugim końcu Polski - zakończył.


Fot. Tomasz Adamaszek