Z Torwaru na Wyspy Kanaryjskie


Każdy kibic, który przybędzie do hali Torwaru, żeby kibicować siatkarzom AZS Politechniki Warszawskiej w meczu przeciwko Asseco Resovii Rzeszów, już kilkanaście dni później będzie mógł opalać się na Wyspach Kanaryjskich. Atrakcyjną nagrodę ufundowało biuro podróży Neckermann Polska.


W przerwie meczu naszej drużyny z wicemistrzem Polski odbędzie się losowanie. Kibic zasiadający na miejscu o wylosowanym numerze powinien we wskazanym momencie zgłosić się do organizatorów i odpowiedzieć na pytanie. Prawidłowa odpowiedź jest warunkiem otrzymania nagrody. - A nagroda jest wspaniała. Tydzień urlopu na Wyspach Kanaryjskich, kiedy w naszym kraju jest szaro, ponuro i zimno, to marzenie wielu osób. Żeby je spełnić, wystarczy kupić bilet na mecz naszej ekipy z Asseco Resovią Rzeszów, pojawić się w hali Torwaru i liczyć na szczęście - powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej.

O nagrodzie możemy napisać nieco więcej. To voucher dla dwóch osób na tygodniowy wyjazd all inclusive do czterogwiazdkowego hotelu Olé Olivina Lanzarote. - Wylot z Warszawy na Lanzarote zaplanowany jest już na 15 listopada - poinformował Bańcerowski. - Cieszymy się, że firma Neckermann Polska, która kilka lat temu była naszym sponsorem tytularnym, wciąż nam pomaga. A to nie koniec współpracy w bieżącym sezonie - zakończył.

Chcielibyście znaleźć się na przepięknej wyspie Lanzarote? Przyjdźcie do hali Torwaru! Mecz naszej drużyny z Asseco Resovią Rzeszów rozegrany zostanie w środę 29 października. Jego początek zaplanowano na godz. 19.00.


Fot.: Krystian Redlarski