ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Z Torwaru na Wyspy Kanaryjskie


Każdy kibic, który przybędzie do hali Torwaru, żeby kibicować siatkarzom AZS Politechniki Warszawskiej w meczu przeciwko Asseco Resovii Rzeszów, już kilkanaście dni później będzie mógł opalać się na Wyspach Kanaryjskich. Atrakcyjną nagrodę ufundowało biuro podróży Neckermann Polska.


W przerwie meczu naszej drużyny z wicemistrzem Polski odbędzie się losowanie. Kibic zasiadający na miejscu o wylosowanym numerze powinien we wskazanym momencie zgłosić się do organizatorów i odpowiedzieć na pytanie. Prawidłowa odpowiedź jest warunkiem otrzymania nagrody. - A nagroda jest wspaniała. Tydzień urlopu na Wyspach Kanaryjskich, kiedy w naszym kraju jest szaro, ponuro i zimno, to marzenie wielu osób. Żeby je spełnić, wystarczy kupić bilet na mecz naszej ekipy z Asseco Resovią Rzeszów, pojawić się w hali Torwaru i liczyć na szczęście - powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej.

O nagrodzie możemy napisać nieco więcej. To voucher dla dwóch osób na tygodniowy wyjazd all inclusive do czterogwiazdkowego hotelu Olé Olivina Lanzarote. - Wylot z Warszawy na Lanzarote zaplanowany jest już na 15 listopada - poinformował Bańcerowski. - Cieszymy się, że firma Neckermann Polska, która kilka lat temu była naszym sponsorem tytularnym, wciąż nam pomaga. A to nie koniec współpracy w bieżącym sezonie - zakończył.

Chcielibyście znaleźć się na przepięknej wyspie Lanzarote? Przyjdźcie do hali Torwaru! Mecz naszej drużyny z Asseco Resovią Rzeszów rozegrany zostanie w środę 29 października. Jego początek zaplanowano na godz. 19.00.


Fot.: Krystian Redlarski