ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Z Turcji na Śląsk - Inżynierowie liczą na punkty


AZS Politechnika Warszawska w meczu ósmej kolejki PlusLigi zmierzy się z Jastrzębskim Węglem. Do spotkania dojdzie w sobotę 30 listopada w hali sportowej w Jastrzębiu Zdroju.


Pojedynek zapowiada się bardzo emocjonująco. Oba zespoły mają coś do udowodnienia. Inżynierowie chcą pokazać, że cztery ligowe porazki z rzędu nie zabiły w nich ducha walki. Gracze Jastrzębskiego Węgla natomiast - zrehabilitować się po ostatniej wstydliwej przegranej z Cerrad Czarnymi Radom.

Siatkarzy Jakuba Bednaruka czeka duże wyzwanie. Do Jastrzębia Zdroju udali się bowiem prosto ze Stambułu, gdzie w rozgrywkach Challenge Cup zmierzyła się z Fenerbahçe Grundig Stambuł. - O 14.07 drużyna wylądowała na Okęciu, gdzie już czekał na nią autokar - wyjaśnił Marcin Bańcerowski, wiceprezes Politechniki. - Chcieliśmy przełożyć mecz na niedzielę, ale rywal nie wyraził na to zgody - powiedział trener Bednaruk. - Do pojedynku przygotowywaliśmy się więc w podróży - dodał.

Mecz Jastrzębski Węgiel - AZS Politechnika Warszawska rozpocznie się o godz. 18.00. Poprowadzą go Maciej Maciejowski i Krzysztof Łygoński. Funkcję komisarza zaś sprawował będzie Zbigniew Tokarski.


Fot. Tomasz Adamaszek