Zadanie z piekła rodem #1: „Czarny plakat”


Trener AZS Politechniki Warszawskiej - Jakub Bednaruk i rzecznik prasowy klubu - Adrian Komorowski postanowili wznowić cykl konkursów dla kibiców, w których szkoleniowiec sprawdza nie tylko wiedzę o drużynie, ale i kreatywność.


Na stronie internetowej klubu dwa razy w miesiącu pojawiać się będzie więc „Pytanie z piekła rodem”. Czasem zastąpione ono zostanie przez „Zadanie z piekła rodem”. Autorem tych łamigłówek będzie oczywiście popularny Diabeł, czyli trener Bednaruk. Były rozgrywający również wybierał będzie zwycięzcę. - Niekiedy o pomoc będę prosił inne osoby, na przykład moich siatkarzy czy kolegów z innych klubów - powiedział, uśmiechając się od ucha do ucha, Jakub Bednaruk. - W wyborze osoby, która najlepiej wykonała pierwsze „Zadanie z piekła rodem”, pomoże mi trener Cerrad Czarnych Radom - Robert Prygiel - dodał.

Jakub Bednaruk nieprzypadkowo wybrał Roberta Prygla. Pierwsze zadanie, zatytułowane
„Czarny plakat”, związane jest bowiem z meczem drużyn, które prowadzą szkoleniowcy. Obaj znajdują się na reklamującym derby Mazowsza plakacie. - Plakat jest punktem wyjściowym. Zadanie polega na przerobieniu go. Zwycięży autor najciekawszej przeróbki - wyjaśnił trener Bednaruk. - Przeróbka wykonana może być w dowolnym programie: Photoshopie, Paincie, a nawet Wordzie. Może być też przygotowana długopisem lub kredkami. Technika nie jest istotna. Najważniejsza jest treść. Oceniać będziemy przede wszystkim poczucie humoru. Naprawdę nie trzeba się zbytnio wysilać. Im praca prostsza, tym lepsza - doprecyzował.


Plakat meczowy - AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom - 17 stycznia 2014, godz. 18.00, Arena Ursynów

Równie oryginalna, co zadanie, jest nagroda. - Zwycięzca otrzyma wspomniany już plakat z autografami mojej osoby i Pryka oraz specjalną dedykacją - zachęcił Jakub Bednaruk. - Ale to nie wszystko. Jeśli wygra osoba z Warszawy, osobiście dostarczę jej nagrodę. Jeśli zaś zwycięży osoba z Radomia - to Robert Prygiel zapuka do jej drzwi - obiecał. - AZS Politechnika Warszawska dołoży do tego podwójne zaproszenie VIP na mecz z Asseco Resovią Rzeszów, który rozegrany zostanie w niedzielę 26 stycznia w hali Torwaru - dopowiedział Adrian Komorowski. - Wszystkich kibiców zachęcam do udziału w zabawie. Nie każdy ma możliwość zaproszenia do siebie na herbatę Jakuba Bednaruka czy Roberta Prygla - stwierdził.

Prace konkursowe przesyłać można na
adres e-mail konkurs@azspw.com. Czekamy na nie do niedzieli 19 stycznia.


Fot. www.azspw.com