Zadanie z piekła rodem #2: „Tajemnicze zdjęcie”

Trener Jakub Bednaruk tym razem postanowił sprawdzić wiedzę kibiców. W drugim zadaniu z piekła rodem poprosił o rozpoznanie siatkarzy reprezentacji Polski juniorów, które znalazł w pamiątkowym albumie.

- Obejrzałem album, pośmiałem się, patrząc na te zdjęcia i wymyśliłem nowy konkurs - oznajmił z zadowoleniem szkoleniowiec. - Każdy zainteresowany kibic musi rozpoznać siatkarzy, którzy znajdują się na wybranej przeze mnie fotografii. Zwycięzcą zostanie ten, kto rozpozna najwięcej osób - poinformował. - Dla ułatwienia dodam, że na zdjęciu jestem również ja - podpowiedział.


Zdjęcie reprezentacji Polski juniorów z Jakubem Bednarukiem w składzie - Zadanie z piekła rodem #2

Fot. Archiwum prywatne Jakuba Bednaruka
(Kliknij, aby powiększyć)


Nagroda w konkursie tradycyjnie jest równie oryginalna, co samo zadanie. Zwycięzcę AZS Politechnika Warszawska zaprosi do restauracji Casa Italia na kolację, którą przygotuje nie szef kuchni, a trener Jakub Bednaruk we własnej osobie. Szkoleniowiec oczywiście również zasiądzie do stołu. - Włoska kuchnia, lampka wina i miłe towarzystwo - to mogę zaoferować - uśmiechnął się szeroko Bednaruk. - Właściciel restauracji Casa Italia - Roberto Guastalla przyjmie nas z prawdziwą przyjemnością. A mnie nawet wpuści do kuchni - dodał popularny Diabeł (w tym wypadku użycie pseudonimu jest jak najbardziej uzasadnione, wszak to zadanie z piekła rodem).

Odpowiedzi przesyłać można na
adres e-mail konkurs@azspw.com. Czekamy na nie do niedzieli 16 lutego.


Fot. Tomasz Adamaszek