ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Zadanie z piekła rodem #2: „Tajemnicze zdjęcie”

Trener Jakub Bednaruk tym razem postanowił sprawdzić wiedzę kibiców. W drugim zadaniu z piekła rodem poprosił o rozpoznanie siatkarzy reprezentacji Polski juniorów, które znalazł w pamiątkowym albumie.

- Obejrzałem album, pośmiałem się, patrząc na te zdjęcia i wymyśliłem nowy konkurs - oznajmił z zadowoleniem szkoleniowiec. - Każdy zainteresowany kibic musi rozpoznać siatkarzy, którzy znajdują się na wybranej przeze mnie fotografii. Zwycięzcą zostanie ten, kto rozpozna najwięcej osób - poinformował. - Dla ułatwienia dodam, że na zdjęciu jestem również ja - podpowiedział.


Zdjęcie reprezentacji Polski juniorów z Jakubem Bednarukiem w składzie - Zadanie z piekła rodem #2

Fot. Archiwum prywatne Jakuba Bednaruka
(Kliknij, aby powiększyć)


Nagroda w konkursie tradycyjnie jest równie oryginalna, co samo zadanie. Zwycięzcę AZS Politechnika Warszawska zaprosi do restauracji Casa Italia na kolację, którą przygotuje nie szef kuchni, a trener Jakub Bednaruk we własnej osobie. Szkoleniowiec oczywiście również zasiądzie do stołu. - Włoska kuchnia, lampka wina i miłe towarzystwo - to mogę zaoferować - uśmiechnął się szeroko Bednaruk. - Właściciel restauracji Casa Italia - Roberto Guastalla przyjmie nas z prawdziwą przyjemnością. A mnie nawet wpuści do kuchni - dodał popularny Diabeł (w tym wypadku użycie pseudonimu jest jak najbardziej uzasadnione, wszak to zadanie z piekła rodem).

Odpowiedzi przesyłać można na
adres e-mail konkurs@azspw.com. Czekamy na nie do niedzieli 16 lutego.


Fot. Tomasz Adamaszek