ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Zadanie z piekła rodem #3: „Stwórz mema”

Po wakacyjnej przerwie AZS Politechnika Warszawska ma dla kibiców kolejne zadanie z piekła rodem. Tradycyjnie wymyślił je trener Jakub Bednaruk. Szkoleniowiec poprosił fanów o przerobienie jego zdjęć z sesji fotograficznej.

Pomysł na zadanie narodził się spontanicznie. Trener Bednaruk na Twitterze pochwalił się swoimi zdjęciami z przedsezonowej sesji fotograficznej i zasugerował kibicom, że mogą wykorzystać je do stworzenia memów. Już parę chwil później skontaktował się z nami i zorganizował dwa bilety na mecz Inżynierów z Cuprum Lubin, który zaplanowano na środę 22 października. - I tak powstał konkurs - uśmiechnął się szkoleniowiec.

Jakub Bednaruk - zdjęcie z sesji fotograficznej - Zadanie z piekła rodem #3Fot. Tomasz Adamaszek, www.azspw.com
(Kliknij, aby powiększyć)


Jakub Bednaruk - zdjęcie z sesji fotograficznej - Zadanie z piekła rodem #3Fot. Tomasz Adamaszek, www.azspw.com
(Kliknij, aby powiększyć)


Już w czasie trwania konkursu powiększyła się pula nagród. Zainteresowała się nim firma New Balance, która zwycięzcy podaruje wybrane buty ze swojej kolekcji. - My zaś dla autora najciekawszego mema mamy dwa bilety VIP na mecz z Cuprum. Z kolei dla dwóch wyróżnionych osób - wejściówki na trybunę górną Areny Ursynów na to spotkanie - powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej.

Wszyscy zainteresowani powinni w zabawny sposób przerobić jedno z przedstawionych powyżej zdjęć, a efekt swojej pracy umieścić na Twitterze, dodając przy nim hashtag #wilkibednaruka. Kibice, którzy nie posiadają konta na Twitterze, memy przesyłać mogą na adres e-mail konkurs@azspw.com. Konkurs trwa do poniedziałku 20 października włącznie. Zwycięzcę i wyróżnionych wybierze trener Jakub Bednaruk.


Fot.: www.azspw.com