Zadanie z piekła rodem #3: „Stwórz mema”

Po wakacyjnej przerwie AZS Politechnika Warszawska ma dla kibiców kolejne zadanie z piekła rodem. Tradycyjnie wymyślił je trener Jakub Bednaruk. Szkoleniowiec poprosił fanów o przerobienie jego zdjęć z sesji fotograficznej.

Pomysł na zadanie narodził się spontanicznie. Trener Bednaruk na Twitterze pochwalił się swoimi zdjęciami z przedsezonowej sesji fotograficznej i zasugerował kibicom, że mogą wykorzystać je do stworzenia memów. Już parę chwil później skontaktował się z nami i zorganizował dwa bilety na mecz Inżynierów z Cuprum Lubin, który zaplanowano na środę 22 października. - I tak powstał konkurs - uśmiechnął się szkoleniowiec.

Jakub Bednaruk - zdjęcie z sesji fotograficznej - Zadanie z piekła rodem #3Fot. Tomasz Adamaszek, www.azspw.com
(Kliknij, aby powiększyć)


Jakub Bednaruk - zdjęcie z sesji fotograficznej - Zadanie z piekła rodem #3Fot. Tomasz Adamaszek, www.azspw.com
(Kliknij, aby powiększyć)


Już w czasie trwania konkursu powiększyła się pula nagród. Zainteresowała się nim firma New Balance, która zwycięzcy podaruje wybrane buty ze swojej kolekcji. - My zaś dla autora najciekawszego mema mamy dwa bilety VIP na mecz z Cuprum. Z kolei dla dwóch wyróżnionych osób - wejściówki na trybunę górną Areny Ursynów na to spotkanie - powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej.

Wszyscy zainteresowani powinni w zabawny sposób przerobić jedno z przedstawionych powyżej zdjęć, a efekt swojej pracy umieścić na Twitterze, dodając przy nim hashtag #wilkibednaruka. Kibice, którzy nie posiadają konta na Twitterze, memy przesyłać mogą na adres e-mail konkurs@azspw.com. Konkurs trwa do poniedziałku 20 października włącznie. Zwycięzcę i wyróżnionych wybierze trener Jakub Bednaruk.


Fot.: www.azspw.com