Zadanie z piekła rodem #4: „Absurdalne zdjęcie”


Ostatnie zadanie z piekła rodem spotkało się z dużym zainteresowaniem kibiców. Trener Jakub Bednaruk wybrał zwycięzców, nagrodził ich i wymyślił dla miłośników siatkówki kolejne wyzwanie.


Tym razem Bednaruk nawiązał do meczu AZS Politechniki Warszawskiej i Asseco Resovii Rzeszów, który w środę 29 października rozegrany zostanie w hali Torwaru. Poprosił kibiców o zrobienie zdjęcia, na którym przedstawione zostaną oba kluby bądź miasta: Warszawa i Rzeszów. - Interesują mnie fotografie, które w absurdalny sposób prezentują elementy związane z oboma klubami bądź miastami. Mam tu na myśli fotografie zrobione w dziwnych miejscach lub okolicznościach: w wannie, na lekcji w szkole czy na komisariacie - wyjaśnił nasz szkoleniowiec.

Autor najciekawszego zdjęcia otrzyma podwójne zaproszenie na mecz AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Rzeszów, zestaw zdrowych i dietetycznych kanapek od firmy Wasa oraz zestaw kosmetyków od firmy Muk Haircare. - Zabawa cieszy się popularnością, więc sponsorzy się nią interesują - uśmiechnął się trener Jakub Bednaruk. - Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału, a sam myślę już nad kolejnymi zadaniami - powiedział.

Wszyscy zainteresowani powinni swoją fotografię zamieścić na Twitterze, dodając przy niej hashtag #wilkibednaruka. Kibice, którzy nie posiadają konta na Twitterze, zdjęcia przesyłać mogą na adres e-mail konkurs@azspw.com. Konkurs trwa do poniedziałku 27 października włącznie. Zwycięzcę wybierze trener Jakub Bednaruk.


Fot.: www.azspw.com