Zadanie z piekła rodem #5: „Dodaj odwagi Sacharowi”

W sobotę 8 listopada AZS Politechnika Warszawska w hali Torwaru podejmie Jastrzębski Węgiel. Właśnie z tym meczem związane jest nowe zadanie z piekła rodem, wymyślone przez trenera Jakuba Bednaruka.

Trener Bednaruk poprosił kibiców o przerobienie plakatu meczowego, na którym znajduje się Mateusz Sacharewicz. „Chcecie bilety na mecz z Jastrzębiem? Przeróbcie przestraszonego i smutnego Mateusza Sacharewicza na prawdziwego m... (słowo niecenzuralne - dop. aut.)” - napisał szkoleniowiec na Twitterze.Plakat reklamujący mecz AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski WęgielFot. www.azspw.com
(Kliknij, aby powiększyć)


Autor najciekawszej i najbardziej oryginalnej przeróbki otrzyma podwójne zaproszenie na mecz AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel oraz plakat meczowy z autografami całej naszej drużyny. - Zachęcam kibiców do włączenia się do zabawy. Liczę na wiele kreatywnych propozycji - powiedział Jakub Bednaruk.

Wszyscy zainteresowani powinni swoją wersję plakatu zamieścić na Twitterze, dodając przy niej hashtag #wilkibednaruka. Kibice, którzy nie posiadają konta na Twitterze, zdjęcia przesyłać mogą na adres e-mail konkurs@azspw.com. Konkurs trwa do godz. 21.00 w piątek 7 listopada. Zwycięzcę wybierze trener Jakub Bednaruk.


Fot.: www.azspw.com