Zamów replikę koszulki z własnym nazwiskiem


W co najlepiej ubrać się na mecz? W replikę koszulki meczowej z własnym nazwiskiem. AZS Politechnika Warszawska wprowadziła właśnie taki produkt do oferty Sklepu Kibica.


Stołeczny klub na białe repliki koszulek meczowych swojej drużyny przyjmuje już zamówienia. Na replice znaleźć się może dowolny numer oraz dowolne hasło, np. nazwisko, imię lub ksywka. - Taka koszulka to pamiątka na długie lata - zachęca Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - W swojej ofercie posiadamy repliki w standardowych rozmiarach: S, M, L, XL i XXL. Możemy jednak przygotować koszulkę dla dziecka. Przy takim zamówieniu należy podać wzrost młodego kibica - informuje.

Cena repliki to 120 zł. Zamówienia składać można w Sklepie Kibica, który znajduje się przy ul. Waryńskiego 12a oraz przez Internet - poprzez wysłanie e-maila na adres rezerwacje@azspw.pl (w treści wiadomości należy podać numer oraz napis, jaki ma pojawić się na koszulce). Warunkiem przyjęcia zamówienia jest przedpłata pełnej kwoty: gotówką w Sklepie Kibica lub przelewem (numer konta podany zostanie w odpowiedzi na e-mail z zamówieniem).

Termin składania zamówień upływa w czwartek 12 lutego. Czas realizacji zamówienia wynosi około 2 tygodnie.


Fot.: www.azspw.com