Zmiana terminów meczów z Cerrad Czarnymi Radom i Jastrzębskim Węglem

Zmiana terminów meczów z Cerrad Czarnymi Radom i Jastrzębskim Węglem

ONICO AZS Politechnika Warszawska dwa marcowe mecze PlusLigi w stolicy rozegra w innych terminach niż pierwotnie planowano. Zmiany dotyczą pojedynków z Cerrad Czarnymi Radom i Jastrzębskim Węglem.

Mecz ONICO AZS Politechnika Warszawska – Cerrad Czarni Radom rozegrany zostanie we wtorek 7 marca o 19.00. Do meczu ONICO AZS Politechnika Warszawska – Jastrzębski Węgiel dojdzie zaś w sobotę 18 marca o 14.45. Bilety na oba spotkania nabyć można przez system internetowy oraz w dwóch punktach sprzedaży tradycyjnej: w kasie Teatru Sabat przy ul. Foksal 16 oraz w klubie Multifitness przy ul. Pruszkowskiej 29. Wejściówki zakupione wcześniej – przed zmianą terminów – nie tracą ważności.

Fot. Damian Kujawa, www.azspw.com
Siatkarze ONICO AZS Politechniki Warszawskiej chcą zrewanżować się rywalom z Radomia i Jastrzębia-Zdroju (fot. Damian Kujawa, www.azspw.com)

ONICO AZS Politechnika Warszawska z Cerrad Czarnymi i Jastrzębskim Węglem grała już w pierwszej rundzie fazy zasadniczej. W Radomiu Inżynierowie przegrali 1-3, a w Jastrzębiu-Zdroju – 2-3. – Czas na rewanże – zapowiadają siatkarze Jakuba Bednaruka.

 

KUP BILETY NA MECZE ONICO AZS POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

 

Fot. Damian Kujawa, www.azspw.com