ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Znów derby Mazowsza, znów duże emocje

AZS Politechnika Warszawska walczy o piąte miejsce w PlusLidze. Pierwszą przeszkodzą na drodze do celu jest ekipa Cerrad Czarnych Radom.

W drugiej rundzie play-off walka toczy się do dwóch wygranych meczów. Pierwsze spotkanie 6 kwietnia rozegrane zostanie w Warszawie. Rewanż 12 kwietnia odbędzie się w Radomiu. Jeśli po nich będzie remis 1-1, do trzeciej, decydującej potyczki dojdzie 13 kwietnia. Jej gospodarzem będzie zespół, który po fazie zasadniczej zajął wyższe miejsce w tabeli, czyli Cerrad Czarni Radom.

Pojedynek Inżynierów z radomską ekipą już dziś wywołuje wielkie emocje. Dlaczego? Bo derby Mazowsza z założenia są ciekawe. Bo trenerzy obu drużyn są przyjaciółmi i znają się jak łyse konie. I wreszcie: bo w fazie zasadniczej Politechnika dwukrotnie przegrała z Czarnymi i teraz chce się zrewanżować.

Mecz w Warszawie rozpocznie się o 15.00. Poprowadzą go Jacek Broński i Paweł Ignatowicz. Komisarzem zawodów będzie Robert Malicki.Fot.: Tomasz Adamaszek