ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Zwroty dla posiadaczy karnetów i pakietów za mecz w Łodzi

Fot. Jakub Ćmil
Sobotni mecz ONICO – Trefl Gdańsk został przeniesiony z Warszawy do łódzkiej Sport Areny. Kibice, którzy wykupili karnety sezonowe lub pakiety na domowe spotkania warszawskiej drużyny w drugiej rundzie fazy zasadniczej, a nie mogli pojawić się w Łodzi, otrzymają zwrot części poniesionych kosztów.

Mecz ONICO Warszawa – Trefl Gdańsk nie mógł zostać rozegrany w stolicy z powodu braku dostępnych hal widowiskowo-sportowych. W związku z tym spotkanie przeniesiono do Łodzi. Klub starał się wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców, którzy wykupili karnety sezonowe lub pakiety na domowe mecze ONICO w drugiej rundzie fazy zasadniczej. Ci fani mogli wejść na trybuny Sport Areny za darmo. Natomiast posiadacze karnetów lub pakietów, którzy nie przyjechali do Łodzi i nie uczestniczyli w meczu, mogą otrzymać zwrot części poniesionych kosztów – w przypadku karnetów będzie to 1/14 zapłaconej kwoty, natomiast jeśli chodzi o pakiety – 1/6 ceny.

By otrzymać zwrot należy pobrać, wydrukować i wypełnić zamieszczony poniżej formularz, a następnie odesłać go na adres klubu (ul. Flory 3/2, 00-586 Warszawa) lub przesłać skan wypełnionego dokumentu z podpisem na adres mailowy: kibice@onicowarszawa.pl. Zwroty środków na podane konta bankowe powinny nastąpić w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas formularza.

Formularz zwrotu – KARNET
Formularz zwrotu – PAKIET

Osoby, które nie będą ubiegały się o zwrot części kosztów karnetu lub pakietu, mogą liczyć na zniżkę w Sklepie Kibica w wysokości 20%. Rabat będzie obowiązywał tylko w sklepie internetowym. By go otrzymać, należy przesłać na adres kibice@onicowarszawa.pl swój numer karnetu/pakietu i dokładne miejsce na trybunach (sektor, rząd, miejsce). W odpowiedzi wysłany zostanie kod rabatowy do wykorzystania w sklepie. Osoby, który otrzymają taki kod, nie będą już mogły ubiegać się o zwrot kosztów za mecz w Łodzi.