Bilety

SPRZEDAŻ BILETÓW

Sprzedaż biletów odbywa się wyłącznie przez Internet, za pośrednictwem strony internetowej ebilet.pl.

BEZPIECZEŃSTWO

Każdy uczestnik imprezy masowej – meczu piłki siatkowej mężczyzn – organizowanej przez ONICO Warszawa SA zobowiązany jest do zapoznania się z jej regulaminem. Regulamin dostępny jest TUTAJ. Ze względów bezpieczeństwa do hali nie można wnosić napojów i jedzenia.

MIEJSCA SIEDZĄCE W HALI

Miejsca siedzące w hali są podzielone na sektory. Jeden bilet/karnet uprawnia do zajęcia jednego miejsca siedzącego w konkretnym sektorze, zgodnie z informacją nadrukowaną na danym bilecie lub karnecie.

BILETY ULGOWE

Przeznaczone są dla młodzieży uczącej się, studentów oraz emerytów i rencistów. Zakupić je można za okazaniem ważnej legitymacji uprawniającej do zniżki. Ochrona może odmówić wstępu osobie, która okaże bilet ulgowy bez odpowiedniej legitymacji uprawniającej do zniżki.

BILETY RODZINNE

Przeznaczone są dla dwóch osób dorosłych i dzieci do lat 16. Zakupić je można za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki. Ochrona może odmówić wstępu osobie, która okaże bilet ulgowy bez odpowiedniej legitymacji uprawniającej do zniżki.

DZIECI DO LAT 6

Pozostające pod opieką dorosłych nie są zobowiązane do posiadania biletu wstępu. Dziecko do lat 6, nie posiadające biletu, nie ma możliwości zajęcia miejsca siedzącego. Bilet musi posiadać opiekun(-owie) dziecka.

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE

Osoby niepełnosprawne o każdym stopniu niepełnosprawności mają darmowy wstęp na mecze ONICO Warszawa rozgrywane w Hali Torwar. Dla opiekuna, który obowiązkowo musi być przydzielony dla jednej osoby niepełnosprawnej, także przysługuje jeden darmowy bilet. W celu kupna biletów prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl. Wejść na Halę Torwar można dowolnym wejściem, następnie prosimy skierować się do windy, która znajduje się na parterze po prawej stronie. Na pierwszym piętrze znajdują się specjalnie wydzielone i oznakowane trzy sektory z balkonami dla osób niepełnosprawnych (każdy z nich może pomieścić 10 osób, łącznie z opiekunami). Do Państwa dyspozycji pozostają także wolontariusze, którzy udzielą wszelkiej pomocy i niezbędnych informacji.