City Club

City Club to program, który został stworzony przez ONICO Warszawa w celu popularyzacji zajęć sportowych wśród dzieci i młodzieży, angażujący także władze samorządowe.

Jednym z elementów programu jest „Siatkarska szkoła”, czyli treningi siatkarskie i ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży mieszkających na terenie partnerskich gmin, dzielnic czy miast. Polegają one głównie na zajęciach ogólnorozwojowych, podczas których dzieci nabywają ogólną sprawność fizyczną, a przy okazji dobrze się bawią.

Program City Club przewiduje także promocję samych gmin i dzielnic poprzez zaangażowanie w sport, ale także daje możliwość zaproszenia na mecze ONICO Warszawa dzieci i młodzieży, które – kibicując – stają się zaangażowanymi kibicami warszawskiej siatkówki.

Dodatkową atrakcją jest udział dzieci w asyście siatkarskiej, która oficjalnie wyprowadza zawodników obu drużyn na boisko przed meczem.

Zaangażowanie samorządów jest bardzo starannie przygotowane komunikacyjnie oraz medialnie tak aby zapewnić partnerom odpowiednią ekspozycję reklamową.

Uzupełnieniem pełnej oferty City Club jest także program Junior Club.

Zajęcia siatkarskie prowadzone w ramach programu City Club cieszą się ogromną popularnością. Chcesz, aby Twoje dziecko dołączyło do letniego cyklu treningów? Sprawdź, kiedy i gdzie można wziąć w nich udział. Poniżej przedstawiamy harmonogram treningów:

W celu uzyskania informacji na temat projektu prosimy o kontakt z managerem akcji, Piotrem Gackiem (p.gacek@onicowarszawa.pl). Serdecznie zapraszamy!