Karnety

Karnet upoważnia do wstępu na wszystkie mecze, w których drużyna ONICO Warszawa pełni rolę gospodarza (Liga Mistrzów, PlusLiga i Puchar Polski). Wszystkie miejsca są numerowane.

CENNIKBEZPIECZEŃSTWO

Każdy uczestnik imprezy masowej – meczu piłki siatkowej mężczyzn – organizowanej przez ONICO Warszawa SA zobowiązany jest do zapoznania się z jej regulaminem. Regulamin dostępny jest TUTAJ. Ze względów bezpieczeństwa do hali nie można wnosić napojów i jedzenia.

MIEJSCA SIEDZĄCE W HALI

Miejsca siedzące w hali są podzielone na sektory. Jeden bilet/karnet uprawnia do zajęcia jednego miejsca siedzącego w konkretnym sektorze, zgodnie z informacją nadrukowaną na danym bilecie lub karnecie.

KARNETY ULGOWE

Przeznaczone są dla młodzieży uczącej się, studentów oraz emerytów i rencistów. Zakupić je można za okazaniem ważnej legitymacji uprawniającej do zniżki. Ochrona może odmówić wstępu osobie, która okaże bilet ulgowy bez odpowiedniej legitymacji uprawniającej do zniżki.

DZIECI DO LAT 6

Pozostające pod opieką dorosłych nie są zobowiązane do posiadania biletu wstępu. Dziecko do lat 6, nie posiadające biletu, nie ma możliwości zajęcia miejsca siedzącego. Bilet musi posiadać opiekun(-owie) dziecka.

SPRZEDAŻ KARNETÓW

Sprzedaż odbywa się wyłącznie przez Internet, za pośrednictwem strony internetowej ebilet.pl.

W przypadku zgubienia karnetu prosimy o kontakt mailowy: bilety@onicowarszawa.pl.