Karnet upoważnia do wstępu na mecze w fazie zasadniczej PlusLigi, w których drużyna ONICO Warszawa pełni rolę gospodarza. Wszystkie miejsca są numerowane.

Cennik

Karnet (sektory W-C i K-P) 300 / 400 zł *
Karnet (sektory E-J** i V-R***) 400 / 500 zł *
Karnet VIP (sektor S) 2700 zł

* Karnet ulgowy / karnet normalny 
**Z wyłączeniem sektorów G1 i H1
***Z wyłączeniem sektorów S, S1, T, T1 i LH

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik imprezy masowej – meczu piłki siatkowej mężczyzn – organizowanej przez ONICO Warszawa SA zobowiązany jest do zapoznania się z jej regulaminem. Regulamin dostępny jest TUTAJ. Ze względów bezpieczeństwa do hali nie można wnosić napojów i jedzenia.

Miejsca siedzące w hali

Miejsca siedzące w hali są podzielone na sektory. Jeden bilet/karnet uprawnia do zajęcia jednego miejsca siedzącego w konkretnym sektorze, zgodnie z informacją nadrukowaną na danym bilecie lub karnecie.

Karnety ulgowe

Przeznaczone są dla młodzieży uczącej się, studentów oraz emerytów i rencistów. Zakupić je można za okazaniem ważnej legitymacji uprawniającej do zniżki. Ochrona może odmówić wstępu osobie, która okaże bilet ulgowy bez odpowiedniej legitymacji uprawniającej do zniżki.

Dzieci do lat 6

Pozostające pod opieką dorosłych nie są zobowiązane do posiadania biletu wstępu. Dziecko do lat 6, nie posiadające biletu, nie ma możliwości zajęcia miejsca siedzącego. Bilet musi posiadać opiekun(-owie) dziecka.

Sprzedaż karnetów

Sprzedaż odbywa się wyłącznie przez Internet, za pośrednictwem strony internetowej www.onicowarszawa.pl.