ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Strefa VIP

ONICO Warszawa Business Club to miejsce, w którym pasja do sportu łączy się z biznesem. Dzięki specjalnie przygotowanej strefie VIP goście mogą poczuć atmosferę siatkarskiego święta w jednym z najważniejszych punktów na sportowej mapie Warszawy - w hali Torwar - w której swoje domowe mecze rozgrywa zespół ONICO Warszawa.

Teraz każdy z Państwa może stać się częścią klubu biznesowego i nawiązać kontakty z innymi partnerami w otoczeniu sportowych emocji na najwyższym poziomie. Poza stałym miejscem w sektorze VIP z najlepszą widocznością na boisko, goście strefy VIP uzyskują dostęp do wykwintnego menu serwowanego w specjalnie dedykowanej, wydzielonej strefie umieszczonej na najwyższym piętrze hali Torwar. Poczucie komfortu i najwyższej jakości oferowanych usług towarzyszy naszym partnerom także poza meczami drużyny – wszystko za sprawą cyklicznych spotkań w ekskluzywnej loży ONICO Warszawa na stadionie PGE Narodowy.

Ofertę członkostwa w ONICO Warszawa Business Club oraz szczegółowe informacje na temat karnetów VIP znajdziecie Państwo pod TYM linkiem.

Dla najbardziej wymagających partnerów przygotowaliśmy możliwość skorzystania z jednej z dwóch wydzielonych stref, dedykowanych pojedynczym firmom. VIP-Room daje warunki do organizacji kameralnego spotkania biznesowego w bezpośrednim sąsiedztwie sektora VIP. Dzięki obsłudze kelnerskiej oraz hostessom, a także dostępowi do ekskluzywnego cateringu, komfort uczestnictwa w meczu ONICO Warszawa zaspokoi nawet najbardziej wymagających gości.


Kontakt: Piotr Iwańczyk
Specjalista ds. sponsoringu i marketingu
e-mail: p.iwanczyk@onicowarszawa.pl
M: 600 630 604