Strefa VIP

ONICO Warszawa Business Club to miejsce, w którym pasja do sportu łączy się z biznesem. Dzięki specjalnie przygotowanej strefie VIP goście mogą poczuć atmosferę siatkarskiego święta w jednym z najważniejszych punktów na sportowej mapie Warszawy - w hali Torwar - w której swoje domowe mecze rozgrywa zespół ONICO Warszawa.

Teraz każdy z Państwa może stać się częścią klubu biznesowego i nawiązać kontakty z innymi partnerami w otoczeniu sportowych emocji na najwyższym poziomie. Poza stałym miejscem w sektorze VIP z najlepszą widocznością na boisko, goście strefy VIP uzyskują dostęp do wykwintnego menu serwowanego w specjalnie dedykowanej, wydzielonej strefie umieszczonej na najwyższym piętrze hali Torwar. Poczucie komfortu i najwyższej jakości oferowanych usług towarzyszy naszym partnerom także poza meczami drużyny – wszystko za sprawą cyklicznych spotkań w ekskluzywnej loży ONICO Warszawa na stadionie PGE Narodowy.

Ofertę członkostwa w ONICO Warszawa Business Club oraz szczegółowe informacje na temat karnetów VIP znajdziecie Państwo pod TYM linkiem.

Dla najbardziej wymagających partnerów przygotowaliśmy możliwość skorzystania z jednej z dwóch wydzielonych stref, dedykowanych pojedynczym firmom. VIP-Room daje warunki do organizacji kameralnego spotkania biznesowego w bezpośrednim sąsiedztwie sektora VIP. Dzięki obsłudze kelnerskiej oraz hostessom, a także dostępowi do ekskluzywnego cateringu, komfort uczestnictwa w meczu ONICO Warszawa zaspokoi nawet najbardziej wymagających gości.


Kontakt: Piotr Iwańczyk
Specjalista ds. sponsoringu i marketingu
e-mail: p.iwanczyk@onicowarszawa.pl
M: 600 630 604