Emocje w najwyższym standardzie

Oferta strefy VIP jest w pełni dedykowana klientom biznesowym i profilowana według ich potrzeb i oczekiwań.
Do dyspozycji kibiców, którzy chcieliby oglądać mecze ONICO Warszawa z sektora VIP oddajemy do dyspozycji miejsca GOLD, GOLD Biznes z lożą dla 10 osób oraz najbardziej prestiżowe miejsca w 15 osobowych SKYBOXach. Wydzielone miejsce w sektorze VIP, strefa hospitality, bogata oferta cateringowa czy kids corner z opieką animatorów to tylko część z nich.

Z naszego doświadczenia wynika, że kibice VIP to najczęściej klienci biznesowi, którzy traktują mecze ONICO Warszawy jako świetne uzupełnienie swojej strategii budowania relacji B2B. Oczekują wyjątkowych sportowych emocji, widowiska na najwyższym poziomie ale jednocześnie dodatkowej obsługi, która da im i zaproszonym partnerem poczucie komfortu i najwyższej jakości – mówi Karolina Dolecka – Skorek, manager ds. sprzedaży biznesowej ONICO Warszawa.

pakiet GOLD

pakiet GOLD Biznes

pakiet SKYBOX

Przykładamy ogromną wagę do tego aby każdy z widzów meczów ONICO Warszawa znalazł u nas coś dla siebie, bez względu na rodzaj trybuny na której zasiada. Chcemy przyciągać fanów nie tylko świetnym poziomem sportowym ale także bardzo dobrej jakości widowiskiem sportowym. Dlatego tak ważna jest dla nas opinia naszych kibiców – w ciągu trwania sezonu nasza oferta będzie się rozwijała i liczymy, że spotka się z ich uznaniem – podsumowała Karolina Dolecka – Skorek.

Kontakt:
Karolina Dolecka – Skorek
k.dolecka@onicowarszawa.pl
+48 511 664 249

OFERTA BIZNESOWA – ONICO WARSZAWA