Terminarz Plusliga

NAJBLIŻSZE MECZE ONICO

NAJBLIŻSZE MECZE ONICO

KIEDY Z KIM GDZIE

Kolejka: 26

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
Indykpol AZS Olsztyn
KPS Stocznia Szczecin
-:-
19.03.2019 17:30
GKS Katowice
Jastrzębski Węgiel
1:3
(21:25, 18:25, 28:26, 18:25)
19.03.2019 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
Cerrad Czarni Radom
3:1
(25:22, 18:25, 25:21, 25:20)
20.03.2019 20:30
ONICO Warszawa
Chemik Bydgoszcz
3:0
(25:13, 25:22, 25:20)
23.03.2019 14:45
Cuprum Lubin
Aluron Virtu Warta Zawiercie
0:3
(18:25, 22:25, 19:25)
23.03.2019 17:30
Trefl Gdańsk
MKS Będzin
2:3
(25:18, 25:21, 23:25, 32:34, 11:15)
24.03.2019 14:45
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
PGE Skra Bełchatów
3:1
(25:23, 38:36, 19:25, 25:23)

Kolejka: 25

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
KPS Stocznia Szczecin
PGE Skra Bełchatów
-:-
15.03.2019 17:30
Cuprum Lubin
Asseco Resovia Rzeszów
3:0
(28:22, 28:22, 28:26)
15.03.2019 20:30
MKS Będzin
Chemik Bydgoszcz
1:3
(22:25, 25:23, 18:25, 20:25)
16.03.2019 14:45
GKS Katowice
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
(26:24, 18:25, 18:25, 22:25)
16.03.2019 17:30
Cerrad Czarni Radom
Trefl Gdańsk
3:0
(25:23, 25:21, 25:22)
17.03.2019 14:45
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Indykpol AZS Olsztyn
3:0
(25:15, 25:21, 25:22)
17.03.2019 20:30
ONICO Warszawa
Jastrzębski Węgiel
3:0
(27:25, 25:15, 25:21)

Kolejka: 24

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
MKS Będzin
KPS Stocznia Szczecin
-:-
07.03.2019 17:30
Jastrzębski Węgiel
Cuprum Lubin
3:0
(25:18, 25:20, 25:17)
07.03.2019 20:30
PGE Skra Bełchatów
GKS Katowice
3:1
(25:20, 23:25, 25:23, 25:15)
08.03.2019 17:30
Trefl Gdańsk
Aluron Virtu Warta Zawiercie
1:3
(17:25, 25:21, 26:28, 23:25)
08.03.2019 20:30
Indykpol AZS Olsztyn
ONICO Warszawa
1:3
(19:25, 21:25, 25:20, 18:25)
10.03.2019 20:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cerrad Czarni Radom
3:1
(25:21, 23:25, 25:23, 25:23)
11.03.2019 17:30
Chemik Bydgoszcz
Asseco Resovia Rzeszów
1:3
(20:25, 25:22, 16:25, 15:25)

Kolejka: 23

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
KPS Stocznia Szczecin
Chemik Bydgoszcz
-:-
01.03.2019 20:30
GKS Katowice
MKS Będzin
3:2
(25:20, 18:25, 25:15, 19:25, 15:6)
02.03.2019 14:45
Cerrad Czarni Radom
PGE Skra Bełchatów
2:3
(25:20, 25:21, 20:25, 21:25, 10:15)
02.03.2019 17:30
ONICO Warszawa
Trefl Gdańsk
3:0
(25:19, 25:17, 25:18)
02.03.2019 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel
3:0
(25:21, 25:21, 25:17)
03.03.2019 14:45
Aluron Virtu Warta Zawiercie
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
(25:22, 19:25, 21:25, 16:25)
03.03.2019 17:30
Cuprum Lubin
Indykpol AZS Olsztyn
1:3
(25:19, 22:25, 20:25, 21:25)

Kolejka: 22

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
KPS Stocznia Szczecin
GKS Katowice
-:-
23.02.2019 14:45
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
ONICO Warszawa
1:3
(17:25, 25:23, 21:25, 23:25)
23.02.2019 20:30
Trefl Gdańsk
Cuprum Lubin
3:0
(25:20, 25:17, 25:21)
24.02.2019 14:45
PGE Skra Bełchatów
Aluron Virtu Warta Zawiercie
3:2
(15:25, 23:25, 25:23, 25:16, 15:13)
24.02.2019 17:30
Indykpol AZS Olsztyn
Asseco Resovia Rzeszów
3:0
(25:22, 25:22, 25:18)
25.02.2019 17:30
Chemik Bydgoszcz
Jastrzębski Węgiel
0:3
(19:25, 20:25, 23:25)
25.02.2019 20:30
MKS Będzin
Cerrad Czarni Radom
1:3
(25:23, 12:25, 28:30, 19:25)

Kolejka: 21

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
Cerrad Czarni Radom
KPS Stocznia Szczecin
-:-
20.02.2019 17:30
Asseco Resovia Rzeszów
Trefl Gdańsk
3:1
(25:21, 25:16, 19:25, 29:27)
20.02.2019 18:00
Jastrzębski Węgiel
Indykpol AZS Olsztyn
2:3
(31:33, 25:21, 27:25, 22:25, 13:15)
20.02.2019 18:00
Cuprum Lubin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
0:3
(18:25, 22:25, 22:25)
20.02.2019 18:00
Aluron Virtu Warta Zawiercie
MKS Będzin
3:1
(25:22, 25:20, 22:25, 27:25)
20.02.2019 18:30
GKS Katowice
Chemik Bydgoszcz
3:1
(22:25, 25:18, 25:20, 25:13)
20.02.2019 20:30
ONICO Warszawa
PGE Skra Bełchatów
2:3
(21:25, 17:25, 30:28, 25:16, 16:18)

Kolejka: 20

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
KPS Stocznia Szczecin
Aluron Virtu Warta Zawiercie
-:-
14.02.2019 20:30
ONICO Warszawa
MKS Będzin
3:0
(25:22, 25:20, 25:22)
15.02.2019 17:30
Chemik Bydgoszcz
Indykpol AZS Olsztyn
3:1
(25:19, 20:25, 25:23, 25:20)
16.02.2019 14:45
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Asseco Resovia Rzeszów
0:3
(17:25, 21:25, 21:25)
16.02.2019 17:30
GKS Katowice
Cerrad Czarni Radom
3:0
(25:15, 25:17, 31:29)
17.02.2019 14:45
Trefl Gdańsk
Jastrzębski Węgiel
1:3
(20:25, 25:19, 22:25, 26:28)
17.02.2019 17:30
PGE Skra Bełchatów
Cuprum Lubin
3:1
(25:20, 21:25, 25:21, 25:19)

Kolejka: 19

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
ONICO Warszawa
KPS Stocznia Szczecin
-:-
16.01.2019 20:30
GKS Katowice
Aluron Virtu Warta Zawiercie
3:0
(25:20, 25:19, 27:25)
09.02.2019 14:45
Jastrzębski Węgiel
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
0:3
(20:25, 19:25, 20:25)
09.02.2019 17:30
Cuprum Lubin
MKS Będzin
3:0
(25:20, 25:22, 25:23)
10.02.2019 14:45
Asseco Resovia Rzeszów
PGE Skra Bełchatów
3:1
(23:25, 25:17, 25:23, 25:22)
10.02.2019 17:30
Indykpol AZS Olsztyn
Trefl Gdańsk
2:3
(25:20, 16:25, 18:25, 25:19, 11:15)
11.02.2019 20:30
Cerrad Czarni Radom
Chemik Bydgoszcz
3:1
(23:25, 25:23, 25:14, 25:21)

Kolejka: 18

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
KPS Stocznia Szczecin
Cuprum Lubin
-:-
03.02.2019 14:45
Chemik Bydgoszcz
Trefl Gdańsk
0:3
(17:25, 24:26, 21:25)
05.02.2019 20:30
MKS Będzin
Asseco Resovia Rzeszów
1:3
(25:22, 15:25, 15:25, 23:25)
06.02.2019 17:30
GKS Katowice
ONICO Warszawa
1:3
(22:25, 26:24, 18:25, 15:25)
06.02.2019 18:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Indykpol AZS Olsztyn
3:1
(25:18, 33:35, 25:20, 25:22)
06.02.2019 20:30
PGE Skra Bełchatów
Jastrzębski Węgiel
1:3
(25:27, 25:20, 23:25, 27:29)
07.02.2019 20:30
Cerrad Czarni Radom
Aluron Virtu Warta Zawiercie
3:1
(25:21, 19:25, 26:24, 30:28)

Kolejka: 17

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
Asseco Resovia Rzeszów
KPS Stocznia Szczecin
-:-
30.01.2019 20:30
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Chemik Bydgoszcz
3:1
(25:27, 27:25, 26:24, 25:21)
01.02.2019 17:30
Cuprum Lubin
GKS Katowice
3:1
(23:25, 25:18, 25:19, 25:19)
02.02.2019 14:45
Indykpol AZS Olsztyn
PGE Skra Bełchatów
3:1
(20:25, 36:34, 25:21, 25:15)
02.02.2019 17:30
ONICO Warszawa
Cerrad Czarni Radom
3:0
(25:21, 25:19, 25:16)
03.02.2019 17:30
Jastrzębski Węgiel
MKS Będzin
3:0
(25:17, 25:20, 25:21)
05.03.2019 20:30
Trefl Gdańsk
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:1
(26:24, 25:20, 23:25, 25:21)

Kolejka: 16

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
KPS Stocznia Szczecin
Jastrzębski Węgiel
-:-
18.01.2019 17:30
Cerrad Czarni Radom
Cuprum Lubin
3:1
(25:20, 25:20, 15:25, 25:17)
19.01.2019 14:45
Aluron Virtu Warta Zawiercie
ONICO Warszawa
3:1
(22:25, 25:19, 25:23, 25:23)
19.01.2019 20:30
Chemik Bydgoszcz
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
0:3
(14:25, 20:25, 20:25)
20.01.2019 17:30
GKS Katowice
Asseco Resovia Rzeszów
3:0
(25:21, 25:23, 25:18)
21.01.2019 20:30
MKS Będzin
Indykpol AZS Olsztyn
0:3
(14:25, 36:38, 19:25)
11.03.2019 -
Trefl Gdańsk
PGE Skra Bełchatów
2:3
(25:27, 25:27, 25:18, 25:22, 11:15)

Kolejka: 15

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
KPS Stocznia Szczecin
-:-
11.01.2019 17:30
MKS Będzin
PGE Skra Bełchatów
0:3
(22:25, 14:25, 20:25)
11.01.2019 20:30
GKS Katowice
Trefl Gdańsk
3:1
(25:20, 27:29, 25:19, 25:18)
12.01.2019 14:45
ONICO Warszawa
Asseco Resovia Rzeszów
3:0
(25:18, 25:21, 25:14)
13.01.2019 14:45
Cerrad Czarni Radom
Indykpol AZS Olsztyn
3:2
(16:25, 25:20, 25:14, 18:25, 15:7)
13.01.2019 20:30
Chemik Bydgoszcz
Cuprum Lubin
2:3
(25:19, 25:22, 17:25, 23:25, 10:15)
14.01.2019 17:30
Jastrzębski Węgiel
Aluron Virtu Warta Zawiercie
3:1
(25:21, 25:15, 22:25, 25:14)

Kolejka: 14

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
Trefl Gdańsk
KPS Stocznia Szczecin
-:-
21.11.2018 18:00
Cuprum Lubin
ONICO Warszawa
1:3
(19:25, 27:25, 23:25, 16:25)
30.11.2018 20:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
MKS Będzin
3:0
(25:16, 25:18, 25:22)
28.12.2018 17:30
PGE Skra Bełchatów
Chemik Bydgoszcz
3:0
(25:22, 25:21, 25:15)
28.12.2018 20:30
Indykpol AZS Olsztyn
GKS Katowice
1:3
(19:25, 18:25, 25:21, 15:25)
29.12.2018 14:45
Jastrzębski Węgiel
Cerrad Czarni Radom
3:0
(25:16, 25:16, 25:20)
01.02.2019 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
Aluron Virtu Warta Zawiercie
0:3
(21:25, 23:25, 22:25)

Kolejka: 13

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
KPS Stocznia Szczecin
Indykpol AZS Olsztyn
-:-
20.12.2018 20:30
Cerrad Czarni Radom
Asseco Resovia Rzeszów
1:3
(22:25, 22:25, 28:26, 16:25)
21.12.2018 17:30
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Cuprum Lubin
3:1
(25:22, 25:20, 15:25, 25:23)
21.12.2018 20:30
Chemik Bydgoszcz
ONICO Warszawa
1:3
(25:22, 18:25, 19:25, 19:25)
22.12.2018 14:45
PGE Skra Bełchatów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
(25:27, 25:23, 20:25, 22:25)
22.12.2018 17:30
Jastrzębski Węgiel
GKS Katowice
3:0
(25:18, 25:20, 25:20)
22.12.2018 20:30
MKS Będzin
Trefl Gdańsk
0:3
(23:25, 23:25, 19:25)

Kolejka: 12

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
PGE Skra Bełchatów
KPS Stocznia Szczecin
-:-
15.12.2018 17:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
GKS Katowice
3:1
(23:25, 25:19, 25:18, 25:20)
15.12.2018 20:30
Indykpol AZS Olsztyn
Aluron Virtu Warta Zawiercie
2:3
(23:25, 18:25, 25:23, 25:17, 9:15)
16.12.2018 14:45
Trefl Gdańsk
Cerrad Czarni Radom
0:3
(23:25, 20:25, 18:25)
16.12.2018 17:30
Jastrzębski Węgiel
ONICO Warszawa
2:3
(22:25, 17:25, 25:19, 25:20, 11:15)
16.12.2018 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
Cuprum Lubin
3:0
(25:21, 25:22, 25:15)
17.12.2018 17:30
Chemik Bydgoszcz
MKS Będzin
3:0
(25:18, 25:21, 25:20)

Kolejka: 11

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
KPS Stocznia Szczecin
MKS Będzin
-:-
12.12.2018 17:30
Cerrad Czarni Radom
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
0:3
(21:25, 18:25, 20:25)
12.12.2018 18:00
Asseco Resovia Rzeszów
Chemik Bydgoszcz
3:2
(27:25, 22:25, 26:24, 26:28, 16:14)
12.12.2018 18:00
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Trefl Gdańsk
3:2
(25:23, 25:19, 27:29, 20:25, 15:10)
12.12.2018 18:00
Cuprum Lubin
Jastrzębski Węgiel
2:3
(25:23, 19:25, 20:25, 25:21, 9:15)
12.12.2018 19:00
GKS Katowice
PGE Skra Bełchatów
3:0
(25:23, 25:17, 25:19)
12.12.2018 20:30
ONICO Warszawa
Indykpol AZS Olsztyn
3:1
(25:18, 25:21, 21:25, 25:11)

Kolejka: 10

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
Chemik Bydgoszcz
KPS Stocznia Szczecin
-:-
07.12.2018 20:30
Trefl Gdańsk
ONICO Warszawa
1:3
(25:20, 18:25, 15:25, 14:25)
08.12.2018 14:45
Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów
3:1
(25:23, 27:29, 25:18, 25:21)
08.12.2018 17:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Aluron Virtu Warta Zawiercie
3:1
(25:19, 20:25, 25:17, 28:26)
09.12.2018 14:45
PGE Skra Bełchatów
Cerrad Czarni Radom
3:1
(16:25, 25:23, 25:21, 25:19)
09.12.2018 17:30
Indykpol AZS Olsztyn
Cuprum Lubin
2:3
(25:11, 10:25, 25:22, 18:25, 11:15)
10.12.2018 18:00
MKS Będzin
GKS Katowice
2:3
(22:25, 25:23, 20:25, 25:23, 24:26)

Kolejka: 9

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
GKS Katowice
KPS Stocznia Szczecin
-:-
23.11.2018 18:00
Cerrad Czarni Radom
MKS Będzin
3:0
(25:12, 25:16, 25:17)
23.11.2018 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
Indykpol AZS Olsztyn
2:3
(23:25, 23:25, 25:18, 25:16, 11:15)
24.11.2018 17:30
Aluron Virtu Warta Zawiercie
PGE Skra Bełchatów
3:1
(25:20, 25:20, 25:27, 25:21)
25.11.2018 14:45
Cuprum Lubin
Trefl Gdańsk
0:3
(19:25, 21:25, 20:25)
26.11.2018 18:00
Jastrzębski Węgiel
Chemik Bydgoszcz
0:3
(23:25, 16:25, 22:25)
27.11.2018 19:00
ONICO Warszawa
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
(17:25, 19:25, 25:18, 13:25)

Kolejka: 8

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
KPS Stocznia Szczecin
Cerrad Czarni Radom
-:-
16.11.2018 18:00
Trefl Gdańsk
Asseco Resovia Rzeszów
1:3
(16:25, 25:22, 20:25, 22:25)
16.11.2018 20:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cuprum Lubin
3:0
(25:16, 25:22, 25:14)
17.11.2018 14:45
PGE Skra Bełchatów
ONICO Warszawa
3:0
(25:21, 25:21, 25:20)
17.11.2018 17:30
Chemik Bydgoszcz
GKS Katowice
3:1
(19:25, 25:21, 25:21, 25:15)
18.11.2018 14:45
Indykpol AZS Olsztyn
Jastrzębski Węgiel
1:3
(22:25, 25:27, 25:18, 14:25)
19.11.2018 18:00
MKS Będzin
Aluron Virtu Warta Zawiercie
2:3
(25:20, 21:25, 21:25, 25:20, 12:15)

Kolejka: 7

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
Aluron Virtu Warta Zawiercie
KPS Stocznia Szczecin
-:-
10.11.2018 14:45
Jastrzębski Węgiel
Trefl Gdańsk
3:0
(25:22, 25:16, 25:17)
10.11.2018 17:30
Cuprum Lubin
PGE Skra Bełchatów
0:3
(16:25, 17:25, 22:25)
10.11.2018 20:00
Indykpol AZS Olsztyn
Chemik Bydgoszcz
3:0
(30:28, 25:17, 26:24)
11.11.2018 14:45
Asseco Resovia Rzeszów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2:3
(13:25, 26:28, 25:20, 25:23, 18:20)
12.11.2018 18:00
MKS Będzin
ONICO Warszawa
1:3
(25:22, 17:25, 17:25, 20:25)
12.11.2018 20:30
Cerrad Czarni Radom
GKS Katowice
3:0
(25:18, 25:16, 25:22)

Kolejka: 6

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
KPS Stocznia Szczecin
ONICO Warszawa
-:-
31.10.2018 18:00
Trefl Gdańsk
Indykpol AZS Olsztyn
3:2
(19:25, 22:25, 25:20, 31:29, 15:6)
07.11.2018 18:00
Chemik Bydgoszcz
Cerrad Czarni Radom
1:3
(19:25, 25:19, 23:25, 18:25)
07.11.2018 18:00
MKS Będzin
Cuprum Lubin
1:3
(23:25, 14:25, 25:23, 21:25)
07.11.2018 18:00
Aluron Virtu Warta Zawiercie
GKS Katowice
3:1
(25:27, 25:22, 25:18, 25:23)
07.11.2018 18:00
PGE Skra Bełchatów
Asseco Resovia Rzeszów
3:1
(32:30, 21:25, 26:24, 25:21)
07.11.2018 20:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Jastrzębski Węgiel
3:0
(25:18, 25:22, 25:20)

Kolejka: 5

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
Cuprum Lubin
KPS Stocznia Szczecin
-:-
02.11.2018 20:30
Indykpol AZS Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
(22:25, 28:30, 25:23, 16:25)
03.11.2018 14:45
Jastrzębski Węgiel
PGE Skra Bełchatów
3:1
(25:22, 17:25, 27:25, 25:21)
03.11.2018 17:30
Asseco Resovia Rzeszów
MKS Będzin
0:3
(33:35, 14:25, 22:25)
04.11.2018 14:45
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Cerrad Czarni Radom
0:3
(13:25, 23:25, 19:25)
04.11.2018 17:30
Trefl Gdańsk
Chemik Bydgoszcz
3:1
(23:25, 25:17, 26:24, 25:21)
04.12.2018 20:30
ONICO Warszawa
GKS Katowice
3:1
(23:25, 25:17, 25:15, 25:18)

Kolejka: 4

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
KPS Stocznia Szczecin
Asseco Resovia Rzeszów
-:-
26.10.2018 18:00
GKS Katowice
Cuprum Lubin
0:3
(21:25, 22:25, 24:26)
26.10.2018 20:30
Cerrad Czarni Radom
ONICO Warszawa
3:0
(25:21, 25:22, 25:22)
27.10.2018 14:45
PGE Skra Bełchatów
Indykpol AZS Olsztyn
0:3
(24:25, 17:25, 22:25)
27.10.2018 17:30
Chemik Bydgoszcz
Aluron Virtu Warta Zawiercie
0:3
(20:25, 18:25, 13:25)
28.10.2018 17:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Trefl Gdańsk
3:0
(25:21, 26:24, 25:23)
29.10.2018 18:00
MKS Będzin
Jastrzębski Węgiel
2:3
(21:25, 25:21, 25:19, 13:25, 10:15)

Kolejka: 3

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
Jastrzębski Węgiel
KPS Stocznia Szczecin
-:-
19.10.2018 18:00
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Chemik Bydgoszcz
3:0
(25:15, 25:14, 25:18)
20.10.2018 14:45
PGE Skra Bełchatów
Trefl Gdańsk
3:2
(20:25, 25:23, 25:19, 16:25, 15:12)
20.10.2018 17:30
Indykpol AZS Olsztyn
MKS Będzin
3:0
(26:24, 25:23, 25:15)
21.10.2018 17:30
Cuprum Lubin
Cerrad Czarni Radom
0:3
(18:25, 19:25, 25:27)
21.10.2018 20:00
ONICO Warszawa
Aluron Virtu Warta Zawiercie
3:1
(25:17, 25:21, 20:25, 25:23)
22.10.2018 18:00
Asseco Resovia Rzeszów
GKS Katowice
0:3
(22:25, 19:25, 34:36)

Kolejka: 2

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
KPS Stocznia Szczecin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
-:-
17.10.2018 17:00
PGE Skra Bełchatów
MKS Będzin
3:1
(25:21, 25:27, 25:18, 25:20)
17.10.2018 18:00
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Jastrzębski Węgiel
2:3
(20:25, 25:21, 25:13, 22:25, 13:15)
17.10.2018 18:00
Cuprum Lubin
Chemik Bydgoszcz
1:3
(19:25, 23:25, 25:16, 22:25)
17.10.2018 18:00
Indykpol AZS Olsztyn
Cerrad Czarni Radom
0:3
(22:25, 22:25, 17:25)
17.10.2018 18:30
Trefl Gdańsk
GKS Katowice
3:2
(25:21, 19:25, 15:25, 25:22, 16:14)
17.10.2018 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
ONICO Warszawa
1:3
(18:25, 23:25, 25:23, 21:25)

Kolejka: 1

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
KPS Stocznia Szczecin
Trefl Gdańsk
-:-
12.10.2018 18:00
Cerrad Czarni Radom
Jastrzębski Węgiel
0:3
(23:25, 19:25, 20:25)
12.10.2018 20:30
ONICO Warszawa
Cuprum Lubin
3:0
(25:22, 25:21, 25:19)
13.10.2018 14:45
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Asseco Resovia Rzeszów
3:2
(25:23, 23:25, 25:19, 21:25, 15:13)
13.10.2018 17:30
MKS Będzin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
(29:27, 18:25, 22:25, 23:25)
14.10.2018 17:30
GKS Katowice
Indykpol AZS Olsztyn
3:1
(25:23, 25:17, 23:25, 25:23)
15.10.2018 18:00
Chemik Bydgoszcz
PGE Skra Bełchatów
3:2
(21:25, 25:23, 25:19, 27:29, 18:16)