Terminarz Plusliga

NAJBLIŻSZE MECZE ONICO

NAJBLIŻSZE MECZE ONICO

KIEDY Z KIM GDZIE

O 11. miejsce

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
31.03.2019 17:30
Chemik Bydgoszcz
Cuprum Lubin
2:3
(13:25, 25:22, 25:23, 21:25, 11:25)
05.04.2019 18:00
Cuprum Lubin
Chemik Bydgoszcz
3:1
(25:20, 26:28, 25:23, 25:14)

O 9. miejsce

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
30.03.2019 17:30
Indykpol AZS Olsztyn
Trefl Gdańsk
0:3
(18:25, 20:25, 26:28)
05.04.2019 17:30
Trefl Gdańsk
Indykpol AZS Olsztyn
3:0
(25:22, 25:23, 25:23)

O 7. miejsce

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
01.04.2019 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
GKS Katowice
3:0
(25:22, 25:18, 25:19)
06.04.2019 20:30
GKS Katowice
Asseco Resovia Rzeszów
0:3
(21:25, 17:25, 22:25)

Ćwierćfinał nr 1

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
27.03.2019 17:30
Jastrzębski Węgiel
PGE Skra Bełchatów
3:2
(25:22, 25:20, 27:29, 21:25, 15:11)
30.03.2019 14:45
PGE Skra Bełchatów
Jastrzębski Węgiel
0:3
(20:25, 15:25, 21:25)

Ćwierćfinał nr 2

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
27.03.2019 20:30
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Cerrad Czarni Radom
3:2
(27:29, 25:22, 21:25, 25:17, 15:13)
31.03.2019 14:45
Cerrad Czarni Radom
Aluron Virtu Warta Zawiercie
3:1
(26:28, 25:20, 34:32, 25:21)
07.04.2019 17:30
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Cerrad Czarni Radom
3:0
(25:21, 25:19, 25:17)

Półfinał nr 1

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
16.04.2019 20:30
ONICO Warszawa
Jastrzębski Węgiel
1:3
(25:20, 22:25, 23:25, 25:27)
19.04.2019 17:30
Jastrzębski Węgiel
ONICO Warszawa
0:3
(19:25, 23:25, 21:25)
24.04.2019 20:30
ONICO Warszawa
Jastrzębski Węgiel
3:2
(25:20, 25:23, 22:25, 21:25, 15:12)

Półfinał nr 2

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
13.04.2019 14:45
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Aluron Virtu Warta Zawiercie
1:3
(25:20, 22:25, 22:25, 22:25)
17.04.2019 17:30
Aluron Virtu Warta Zawiercie
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2:3
(25:16, 25:23, 19:25, 18:25, 12:15)
24.04.2019 17:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Aluron Virtu Warta Zawiercie
3:1
(25:22, 21:25, 25:17, 25:22)

O 5. miejsce

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
13.04.2019 20:30
Cerrad Czarni Radom
PGE Skra Bełchatów
3:2
(25:21, 23:25, 21:25, 26:24, 16:14)
16.04.2019 17:30
PGE Skra Bełchatów
Cerrad Czarni Radom
3:2
(23:25, 25:22, 25:17, 27:29, 15:3)
25.04.2019 17:30
Cerrad Czarni Radom
PGE Skra Bełchatów
3:0
(25:19, 26:24, 25:18)

O 3. miejsce

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
27.04.2019 17:30
Jastrzębski Węgiel
Aluron Virtu Warta Zawiercie
3:2
(23:25, 25:17, 25:18, 26:28, 15:10)
01.05.2019 17:30
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Jastrzębski Węgiel
2:3
(19:25, 25:21, 25:21, 22:25, 21:23)
04.05.2019 14:45
Jastrzębski Węgiel
Aluron Virtu Warta Zawiercie
3:0
(25:21, 25:22, 25:17)

Finał

Data Godzina Gospodarz Gość Wynik
27.04.2019 14:45
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
ONICO Warszawa
3:2
(25:23, 25:21, 20:25, 27:29, 17:15)
01.05.2019 20:30
ONICO Warszawa
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
0:3
(22:25, 24:26, 22:25)
04.05.2019 17:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
ONICO Warszawa
3:1
(25:22, 19:25, 32:30